.

.

Попуст
Автоматско следење на лице за следење на лицето, без апликација, 360 ° ротација на лицето Телефонска камера за монтирање 3000mAh Контрола на гест на батерии, држач за пам

Автоматско следење на лице за следење на лицето, без апликација, 360 ° ротација на лицето Телефонска камера за монтирање 3000mAh

DEN 2.67

Износот
Залиха

Со ротација на 360 степени и автоматско следење достапно во компактен компактен и лесен уред, секое видео може да биде подготвено за неколку минути. Без разлика дали седите или стоите, можете лесно да го прилагодите аголот според различни позиции. 【Интелигентна контрола на гестови】 Паметно следење на телефонот за следење усвојува одличен гест Алгоритам за препознавање, ОК гест значи да се започне, а гестот на отворена дланка значи пауза. Користете го нашиот вклучен далечински управувач со Bluetooth за да се поврзете со вашиот телефон и да ги ослободите рацете за да фотографирате видеа и фотографии. Не само да создадете нова и забавна содржина на социјалните медиуми (Tik Tok, You Tube, Instagram, Facebook), туку може да биде корисно за создавање на домашни видеа, демонстрации, видео повици и друго .【360 ° следење на лицето и паметно AI】 Автоматско следење на лицето Трипод усвојува паметна технологија на системот за АИ и помина 5000 интелигентни тестови на сензори, за точно да ги идентификува лицето или телото и 360 ° да се врти стабилно со вашето движење. Телефонскиот клип се проширува на 1,5-4 инчи широк за безбедно да се монтира телефонски со големина. Користете го нашиот вклучен далечински управувач со Bluetooth за да се поврзете со вашиот телефон и да ги ослободите рацете за да фотографирате видеа и фотографии. Вклучувајќи 1 ft и 2,6 FT Type-C кабли за полнење, можете да ги користите во различни сцени. Секој добар момент од животот со вас! Бидете автоматски статив што го барате. 【Започнете да креирате во секунди】 Нема потреба да преземате никаква апликација или да се поврзете преку Bluetooth, само вметнете го телефонот хоризонтално или вертикално ротирајте го штандот и прилагодете го аголот и позицијата што ви се допаѓа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

【Безбедност и заштеда на електрична енергија】 Батеријата во далечинскиот управувач е 160 MHA CR1632 литиум,

DEN 1.00

1 x завртка за палецот 【Идеална спортска камера монтирање】 Совршено за да ви помогне да фотографирате, �

DEN 3552.00

Ротација на 360 степени и прилагодлив телефонски штанд Обезбедете совршени агли на поглед, погодно за фо�

DEN 367.84

Супериорен квалитет : Телескопската селфи прачка е изработена од алуминиумски легура материјал третир�

DEN 2.67

Вклучува 2 прстенести светла имате флексибилност да користите една, две, или ниту прстенеста светлина з

DEN 0.33

Дали сакате да бидете сензација на Интернет? Воведување на Selfie Pod на Ringlight, комплетно со две разноврсни п�

DEN 459.20

Квадратни димензии (во инчи) : 18 L x 18 W, димензии на слика (во инчи) : 16 L x 16 W 100% Полоестер; Сликата е мека за д�

DEN 639.84

Сè што треба да направите е да ја кренете дланката, свртена кон камерата, а штандот ќе престане да работи

DEN 1.00

Сè е за осветлувањето! Станете Интернет starвезда со посветли селфи и видеа! Вклучува 2 прстенести светла �

DEN 6024.48

Ние ви нудиме севоедно професионално селфи стап за статив комбо Брзо заклучување на флип нема пресврт �

DEN 1230.40

Што е вклучено : Селфи стап за акциони камера + прицврстувач на паметни телефони Slefie Mi Што е вклучено : Се�

DEN 544.00

【3 режими на осветлување】 со 3 нивоа на осветленост Снимање на предни и задни портрети, со селфи светлос

DEN 3.00

Тој е многу силен и може цврсто да го држи телефонот Добар стабилен и избалансиран статив е погоден за с�

DEN 1.00

Големина на телефон за поддршка : 56100мм Континуирано работно време : Околу 50 часа Механички агол : Хоризо�

DEN 158.24

Само со притискање на вклучувањето / исклучувањето на далечинскиот управувач, отворете ја функцијата Blu

DEN 0.33

Кажи сирење! ✌ [Двојна функција] Барате повеќе искрен шут? Едноставно разоткријте ги вградените нозе за

DEN 441.76

Притиснете го и држете го копчето за далечински управувач за неколку секунди, а лентата за само тајмер ќ

DEN 1472.00

Селфи артефакт Bluetooth селфи стап Мултифункционален преносен штанд за фотографии Со убавина пополнете св

DEN 195.20

Селфи стап 270 см, компатибилен со разни спортски камери за снимање на фотографии и видео Ви благодариме �

DEN 699.20

Селфи стап статив со далечински управувач Безжичен Bluetooth Control Remote 32,8 стапки 1 : Притиснете и држете го коп