.

.

Попуст
Awear Кинески фабрички венчаници за жени 2022 луксузна свадба муслиманска деверуша фустани свадба без бек -фустан за матурска облека

Awear Кинески фабрички венчаници за жени 2022 луксузна свадба муслиманска деверуша фустани свадба без бек -фустан за матурска

DEN 203.84

Износот
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% шифон. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Карактеристики : Вградени градници, горе, грб, без ракави, отворен заден, страничен панел, сатенски матурски фустан, империја половината, корсет назад. Сатенска ткаенина, дишење, малку еластична, не е лесна за преклопување, погодна за сите сезони. Започнете со овој шик и елегантен матурски фустан што може да се користи како матурски фустан, фустан за враќање дома. Носењето ќе биде повеќе секси и привлечно. Фустан со запрена облека без грб. 100% шифон. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Карактеристики : Вградени градници, горе, грб, без ракави, отворен заден, страничен панел, сатенски матурски фустан, империја половината, корсет назад. Сатенска ткаенина, дишење, малку еластична, не е лесна за преклопување, погодна за сите сезони. Започнете со овој шик и елегантен матурски фустан што може да се користи како матурски фустан, фустан за враќање дома. Носењето ќе биде повеќе секси и привлечно. Фустан со запрена облека без грб. Кинески фабрички венчаници за жени 2022 луксузна свадба муслимански деверуша фустани свадба без бек -фустани : жени прилика : дневно, случајна шема на забава Тип : ССОЛИД Стил : Обичен ракав Должина на ракавот : Соодветно вклопување во ракави : Се вклопува во големината на дебелината : Стандард Како да се мие : миење на рацете : Студената, виси или линија на суво сезона : Лето што добивате : 1 парчиња боја на фустан : D Големина : Големите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 135.84

Партиски фустан плус фустан со големина плус големина жени вестидо ројо пара мујер плус големина клупс�

DEN 2.67

Само миење на рацете женска облека Зимски кралски сини фустани за жени формален црн фустан плус големин