.

.

Попуст
А&засилувач;Ј ДИЗАЈН Момчиња 7-Парче Свечен Костум Носител На Прстени Облека Со Фустан Кошула, Јакна, Елек, Панталони, Вратоврска, Машна И Џеб Плоштад

А&засилувач;Ј ДИЗАЈН Момчиња 7-Парче Свечен Костум Носител На Прстени Облека Со Фустан Кошула, Јакна, Елек, Панталони, Вратоврска,

DEN 3.33

Износот
Залиха

70% полиестер, 30% вискоза. Поставата : 100% полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Овој костум за момчиња е класичен фит свечен фустан за носење, јакната има обложени раменици, засек ревер, џеб за градите за шамиче, еден внатрешен џеб и странични отвори. Неговиот модерен изглед и стил ќе ви донесат тони комплименти. Стилски и елегантен дизајн на облека за носачи на прстени за момчиња со целосен елек за обложување има v-врат, мазен грб и прилагодлив ремен за грб.Панталоните за облекување се стилизирање на правата нога, јамка на ременот на половината, мува со патент, коси странични џебови и облога на појасот што ви даваат модерна и исечена силуета со овој комплет костуми за момчиња и го прават вашиот впечаток повеќе џентлмен. Детските костуми за момчиња лесно се совпаѓаат со облека за венчавки, носители на прстени, Велигден, црква, прва причест, забава, матура, фотосесија, роденден, семејни прослави, матура, училиште, униформа, враќање дома, натпревар, церемонија на доделување награди, изведба, свечени прилики и спикални настани. Вклучен е костум за момчиња : 1 х јакна + 1 х фустан кошула + 1 х фустан панталони + 1 х фустан елек + 1х вратоврска + 1 х машна + 1 х џебен квадрат. Нежно перење во машина, ладно со слични бои или миење раце. Пеглајте на најниско поставување доколку е потребно и отстранете веднаш.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Црните свадбени смокинг костуми 3 парчиња за мажи се изработени од квалитетен материјал кој е мек, мазен

DEN 319.84

Може да се користи во затворено ☺ Оваа облека за миленичиња не само што го прави вашето домашно милени

DEN 0.33

Момчињата Одговараат : 80% Полиестер, 20% Вискоза Увезени Затворање на копчето Само Суво Чисто...

DEN 2.33

☺ Направено од здравствена крпа во Терилен ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат

DEN 3.00

100% полиестер Што добивате : 1 п.п мажи врвот +1 п.п пан 2.Овој дизајн ќе ви го украде срцето! Шик и удобно, не �

DEN 74.72

Кучиња костум џемпер миленичиња миленичиња облека џемпер худи кучиња облека пролетна есен зима голема

DEN 0.67

Дизајн Перика за мачки за кучиња е дизајнирана со еластичен опсег, кој не само што може да се прилагоди �

DEN 137.76

100% полиестер Екстремна ладна ситка фанатична пауза во боја скриен носат kohls retro maroon softshell деца, детско мо�

DEN 3.33

И Пакет вклучува : палто од 1 парчиња Ве молиме измерете ја големината на вашето кученце според подолу ме

DEN 376.96

Sequins Затворање на вратоврска Карактеристики : Ова е одлична карневалска костуми за жени со стомак танцу�

DEN 1.67

100% полиестер Увезени Тип на облеки Регуларно лабаво вклопување, обичен стил Врвот со кратки ракави со з

DEN 1273.28

100% памук Увезени Затворање на патент Машинско Перење Материјал : Чист памук, Африканска восочна ткаенин

DEN 215.68

Мојата наметка смокинг костуми апартмани за момчиња и тенок фит костум јакна за костум машка формална о

DEN 3.33

Јажето за птици е погодно за мали и средни папагали, како што се брановидни папагали, канаринци, папагал�

DEN 82.88

Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате слатки кучиња кучиња дуксери кучиња облека мали м

DEN 431.84

Ако имате некакво незадоволство, ве молиме кажете ни и ќе се потрудиме да го решиме за вас...

DEN 1231.84

✨ 【Совети за imatching】 Оваа машка костуми со три парчиња со тенко го исполнува јазикот од многу прилики, к�

DEN 159.84

❤note : Не за какви било средни и големи кучиња или PTEs !!! Ве молиме измерете го вашето домашно милениче пре�

DEN 3.33

Tuxedo костум постави Slim Fit Mens Mens Tuxedo костум постави редовни вклопни машки смокинг костум сет 4xl матурска су

DEN 319.84

Може да се користи во затворено Може да се користи во затворено Има ефект на сончање на отворено, а исто �