.

.

Попуст
Бак Научни 670-9001 Гас Хроматограф Одржување Комплет

Бак Научни 670-9001 Гас Хроматограф Одржување Комплет

DEN 1521.60

Износот
Залиха

Бак Научни 670-9001 Гас Хроматограф Одржување Комплет. Комплетот ЗА одржување НА ГК ги вклучува повеќето делови што може да пропаднат и е дизајниран специјално за нашите извозни клиенти кои може да имаат потешкотии да го вратат ГК во фабриката за услуга. Спецификации Име На Производ : Комплет За Одржување На Гас Хроматограф Тип На Пакет : Секоја Единица По Пакет : 1 Минимална Количина На Нарачка : 1 белешка : за Сите Меѓународни Нарачки, купувачот ќе биде единствено одговорен за царинење, царина и даноци наметнати на пакетот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит

DEN 0.33

Тонер за третман на 2% бха за измазнување на кожата, разјаснување на порите за да обезбеди дневна ексфоли

DEN 1.00

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Класична термална долна облека �

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус