.

.

Попуст
Балаку Тунели За Дишење Играчка Удобна Верверица За Скривалишта Криење Други Цевки Мачки Скривалиште Зајаче За Миленичиња Игра Истражување На Животни Од Шиншила ?

Балаку Тунели За Дишење Играчка Удобна Верверица За Скривалишта Криење Други Цевки Мачки Скривалиште Зајаче За Миленичиња Игра

DEN 3.00

Износот
Залиха

- Погоден за мачки, шиншили, зајаци, хрчаци, животни , многу топло и практично милениче . Мачка Крие Играчка : Усвојување на едноставен и удобен дизајн, Мачка Тунел може да биде долго време. Овој кревет ќе го трансформира кафезот на вашето домашно милениче во удобна домашна играчка за тунел за мачки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Дијаметар : 10 инчи / 25 см ? Мека и издржлива водоотпорна крпа со забавна геометриска ткаенина за печатење

DEN 1123.20

●Премиум материјал●Изработен од високо дише и еластичен материјал, скалата е удобна и не е лесно дефор

DEN 215.84

? ? ? Ако ја одвртите низата на крајот од финишот, обете страни ќе се отворат и можете да ја користите како

DEN 984.00

Чувајте ги вашите миленици во движење и вежбајте П : Дали е ова добро за голема мачка? П : Дали тунелот за �

DEN 591.84

● Совршени Скали За МиленичињаМали кученца, мачиња и постари болни миленичиња до 25 килограми...

DEN 808.00

Пошироките и длабоките чекори се корисни за намалување на напрегањето што постојано скокање нагоре и н�

DEN 2.67

Материјал : Полиестерска тафта;спецификација На Производот : Разнобоен : 25 € 25 € 115 CM;чиста боја : 25 € 25 €

DEN 183.84

Изработени од полиестер, мазни, меки и против гребење.Мачката пали шатор мала тежина и цврст Оваа коцка �

DEN 0.33

Чувајте го едноставното чистење! Со флексибилната структура можете да ги срушите тунелите и да ги зацвр

DEN 1.33

Изработено е од супер пукнатина отпорен на полиестер, рана на пролетна челична рамка и има заштитен кра

DEN 1.67

Мека и дише ткаенина,зрнеста сомотска површина,нежен и удобен допир, поотпорна на триење од другите кап�

DEN 1534.40

Одличен начин да се поттикне секојдневно вежбање, додава дополнителна возбуда за вашиот пријател со кр�

DEN 1424.00

Можете слободно да шатл и да играте во тунелот, тоа е најдобро место за забава за мачиња, кутриња и зајач�

DEN 255.84

Неговите коридори се всушност доволно пространи што можат да одговараат на мали кучиња, зајаци, патки и

DEN 0.33

Нашите скали за кучиња се одлични за оние постари кучиња кои се помалку мобилни како што стареат или за �