.

.

Попуст
Балами микрофон GLX4 UHF Професионален безжичен микрофон систем со двојна канал двојна рачна фаза на перформанси Дома KTV забава

Балами микрофон GLX4 UHF Професионален безжичен микрофон систем со двојна канал двојна рачна фаза на перформанси Дома KTV забава

DEN 1419.20

Износот
Залиха

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен микрофон. Во пеењето на караоке, гласната изведба е со висок квалитет и има силна шок -сила. Фокус на движење напред за подобро утре. Добијте легендарен звук и перформанси.Дауал-канален безжичен приемник обезбедува врвен дизајн и квалитет на градење на карпи, заедно со едноставен поставување и работа. ? Интелигентна технологија за калибрација на фреквенција, со употреба на нова технологија за бучава во олово, ефикасно ја спречува фреквенцијата на крстосница. Мода за високо-технолошки електроника, живот за квалитет на спроводливоста. Погодно за повеќе комплети машини да се користат во исто време, лесно да се избегнат сите видови на мешање. Погодно за повеќе комплети машини да се користат во исто време, лесно да се избегнат сите видови на мешање. Со разумно прилагодување, гласната изведба е јасна. Лесниот, солиден ви дава копчиња за групи и канали за брзо, лесно појавување Безжичен. ? Интелигентна технологија за калибрација на фреквенција, со употреба на нова технологија за бучава во олово, ефикасно ја спречува фреквенцијата на крстосница. Во пеењето на караоке, гласната изведба е со висок квалитет и има силна шок -сила. ? Со низок шум, звук без нечистотии деликатни, погодни за сцената на KTV. Системски карактеристики : до 300 'радиус на менувачот Брза и лесна фреквенција Совпаѓање Интегрирана микрофонска капсула 10d B на слабеење на добивка лесна, солидна конструкција XLR и 1/4 " Излезни конектори за технологија, здравје и мода. Безжичен двоен предавател на рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен начин, заради интегрираната микро капсула.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 2.67

[Широки апликации]Широко користени во метални производи, производство на алатки, инженеринг, инженерин�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор...

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 639.84

Сите во еден штанд за приказ за полнење PSVR Истовремено наполнувајте ги сите четири контролори...