.

.

Попуст
Барбер Мармара фризер во боја Спреј за коса Идни сребро - 150 ml - спреј за боја на коса во боја за облекување и шминка за карневал, Ноќта на вештерките и темата забава - ?

Барбер Мармара фризер во боја Спреј за коса Идни сребро - 150 ml - спреј за боја на коса во боја за облекување и шминка за карневал,

DEN 0.67

Износот
Залиха

Обоен спреј за коса - Погоден за боење на природна коса и перики, лесен за миење. Квалитет на фризери за коса од бербер - Боја на косата што може да се перат во квалитетот на фризерот. Погледнете ја разликата од конвенционалниот спреј за коса со боја. Добра покриеност : Забележете дека е потемна косата, толку повеќе спреј за коса треба да се примени за непроирна боја. Погодно за шарена трансформација на карневалот, роденден на деца, Ноќта на вештерките и сите забави на костумите. Лесен за употреба : Нанесете спреј за коса на посакуваното место приближно. 15 см растојание и оставете да се исуши накратко. Тресејќи конзерва пред да испрскате. Мармара бербер боење спреј за коса има за цел привремено да ја обои косата без да ја оштети нејзината природна структура. Тој нуди можност за забележителна промена на сликата кога сакате. Брзо и лесно се применува. Не подмачкува по сушењето. Тој е компатибилен со сите бои на косата. Може лесно да се отстрани од косата со миење со шампон. Идеално за секојдневна употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Погодно е за вода и мрсни хемикалии, како што се восок, чистачи на теписи, преливи, средства за чистење на

DEN 0.67

Може да се користи и за одгледување култури 【Широко користени】 Овие висококвалитетни шишиња со спреј �

DEN 640.00

Спреј за коса Чихтсаи чувствителен скалп Бр 20 Супер прочистувач на коса сув скалп Спреј за коса Чихтсаи.

DEN 224.00

ЛАК ЗА ДРЖЕЊЕ СО ЧЕТКАовој лак за коса што не се лупи обезбедува држење на мек на допир за максимална раз

DEN 830.40

Сакајте ги или вашите пари назадпериод!.сакајте го тоа или вашите пари назад Совршен волумен на подигну�

DEN 3.33

Обезбедува брилијантен и долготраен сјај и совршено помагало за стилизирање за да и дадете на вашата ко

DEN 303.84

Глави На Врвовите на шишињата со спреј : ќе добиете вкупно 40 млазници за капачиња за шишиња со спреј(Бели

DEN 2.67

Сјајот пристигна Почестете ја косата со брилијантно Шише Сонце Допре Сјај Здраво Држете / Здраво Сјај С

DEN 1.67

Шампон надвор кога ќе заврши Шампон надвор кога ќе заврши Ноќта на вештерките Унисекс привремена спреј

DEN 1.67

Исплакнете Безбедно за сите природни, опуштени и бои третирани типови на коса, богати со арганско масло

DEN 2.67

БРЗ СТАЈЛИНГИспрскајте на сува коса, а потоа стилизирајте со прсти или чешел за лесен, жив изглед...

DEN 518.08

Професионален бренд посветен на разбирање и служење на денешните клиенти и стилисти Нашата страст е ра�

DEN 0.67

Аеросол за спреј за коса со бел дожд дополнително задржи 7 унци (пакет со вредност од 4) Аеросол за спреј з

DEN 305.76

Сите временски услови, цел ден, насекаде Професионален лак за коса Нема Цфц Цел ден, насекаде.Спреј за ко