.

.

Попуст
Beardsmith не-носена двојна најлонска вилица рамен нос клетка, 5,5 инчи, сина ПВЦ зафат, без пролет, алатка за заштита и исправување жица

Beardsmith не-носена двојна најлонска вилица рамен нос клетка, 5,5 инчи, сина ПВЦ зафат, без пролет, алатка за заштита и исправување

DEN 1.33

Износот
Залиха

Жица од не'рѓосувачки челик, како што работат накит. Најлонски рамни вилини клешти 5 1/2 ''. Жица од не'рѓосувачки челик, како што работат накит. Најлонски рамни вилини клешти 5 1/2 ''. Овие се супер квалитет, дистрибуирани од Beadsmith. Овие се задолжителни за работа со жица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 559.84

Оваа клешта за свиткување е погодна за употреба за работници за заварување, што ја прави работата на зав

DEN 0.67

Еден пар клешти за нос на ланец Еден пар клешти за нос Еден пар рамни клешти за нос Еден пар на свиткани л

DEN 2.67

Прави игла на носот Загреана со топлина, фалсификуван легура челик за јачина и перформанси Дополнителе�

DEN 1.67

8" Нерѓосувачки Челик Игла Носот Клешти Рибар Клешти Екстра долги назабени вилици кои помагаат да се отс

DEN 975.84

®Премиум МАТЕРИЈАЛ сетот за Клешти е фалсификуван и стврднат висок ЦРВ челик со целокупна термичка обр�

DEN 1247.36

Производ 1 : игла Носот клешти лента, намалување, јамка, стегање и смолкнување Производ 1 : Ленти 1018 AGG Цврс

DEN 378.56

Широка примена : клешти за нос на бик имаат голем распон на отворање и широк спектар на примена, погоден �

DEN 959.20

Дојдете со 8 Спакувани рамни клешти за нос Конструкцијата со двојни лисја може да го намали заморот на р�

DEN 419.68

Алатки за пластични модели Компактен тип погоден за прецизна работа Големина : 4,9 инчи (125 мм)...

DEN 307.04

Издржлив алуминиум и не'рѓосувачки челик : Ветеринарните парчиња за ветеринарки се изработени од висок�

DEN 1302.40

Силна практичност : Клилерите за ушите имаат силна практичност, што може да се користи за инсталирање на

DEN 1.33

Свиткање на жица и формирање на клешти 101 Направено во не'рѓосувачки челик Исти инструменти како на слик

DEN 1.00

[Материјал] клештата за гориво е изработена од јаглероден челик, кој е издржлив и тешко се крши...

DEN 0.33

Материјал : Кливарите за одржување се изработени од висококвалитетна алумимална легура, ЦПУмашински и �

DEN 223.84

Ова е 35 степени 5 инчи свиткани клешти за нос Свитканите клешти на носот го олеснуваат да се добие тешка �

DEN 0.67

Рачка против лизгање : рачка против лизгање од типот на пружина, мала тежина, одлични перформанси на риб�

DEN 1.67

Име на производот : директно надворешни клешти за кругови; знак : натоварен со пролет...

DEN 1.33

Клешти ДинИсо уста Должина : 150 мм глава во хром ванадиум, максимално ниво на цврстина и толеранција Бим

DEN 1121.60

Пакетот вклучува : 1 x Алатки За Фаќање Змии, рачни алатки, шрафцигери, клешти за сечење, рачни алатки за и�

DEN 465.28

Популарна увоз на клештија за сите челични конструкции Популарна увоз на клештија за сите челични конс�

DEN 2.00

Клешти црна атраментизирани Со пластични обложени рачки Еластични совети : димензионално стабилни дур�