.

.

Попуст
Бебе автомобил за седиште на автомобили, малку бела цветна врба, розова медицинска сестра, обвивка за шамија за дои

Бебе автомобил за седиште на автомобили, малку бела цветна врба, розова медицинска сестра, обвивка за шамија за дои

DEN 3.33

Износот
Залиха

Мека и дишење : Покривката за доење на доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс. Описи за покривање на седиштето за бебиња : мека и дишење : Покривката за доење на доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс. Мора да има за секоја мајка!. Бебе пријатна и приватна простор додека се храни. Оваа ткаенина е мека, истегната, спречува директна сончева светлина и истегната премија што го прави седиштето за бебиња за бебиња, а вашето бебе нема да се загрее. Оваа ткаенина е мека, истегната, спречува директна сончева светлина и истегната премија што го прави седиштето за бебиња за бебиња, опфаќа пространа, а вашето бебе победи 'не се загрева. Големина : 27in x 27in x 14in деколте.Полиестер+спандекс. Совршен подарок : Ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајки и бебиња. Мека и дишење : Покривката за доење на доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс. Бебе пријатна и приватна простор додека се храни. Одговара на седиштето на вашето бебе за автомобили за само секунди (нема потреба од патенти/прилепувања за да го стекнете автомобилот. Совршен подарок : Ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајки и бебиња. Една големина одговара на повеќето седишта за автомобили и медицински сестри. Herе расте заедно со бебето, што се користи на повеќе различни начини. Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за срамните проблеми. Големина : 27in x 27in x 14in деколте. Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за бебиња, капакот за доење на доењето, капакот на количката Висока покривка на столот, марамата за бесконечност, светло ќебе, капакот на шетачи, носачот на сонце, заштитата на сонцето, што е мора да има за секоја мајка!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 255.84

Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и д

DEN 287.84

Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили ❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на ш

DEN 255.84

Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ;.3 " / 34 x 70 x 72 см; Целосно печатење на лице; Одгова

DEN 255.84

Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ; Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температур

DEN 287.84

❤ Мека и дише капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди ут

DEN 3.00

【Подарок за туширање на бебиња】 : Нашите капаци за седишта за бебиња за автомобили се совршени за момчи

DEN 0.67

Исто така, му помага на вашето бебе да има сладок сон додека ги штити од ветер Карактеристиката Нашите т�

DEN 287.84

❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од дру

DEN 0.67

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив ❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на

DEN 287.84

❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од дру

DEN 0.67

Yyzzh Jungle Jungle Cloth ON Тропско дрво гранка цртан филм лик диво животно starвездено ноќно небото истегнат бебешк�

DEN 287.84

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив Ова беше хит подарок на забавата за туширање за

DEN 3.33

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

DEN 0.33

*Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив ❤ Мека и дише капакот на шетачот е изработен о�

DEN 287.84

Функција Нашите клучеви за пијано со музички ноти за покривање на седиштето за бебиња се дише и доволно

DEN 270.24

Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за бебиња, капакот за доење на �

DEN 0.67

360 ° Целосна приватна заштита : Покривот за медицинска сестра обезбедува 360 ° целокупно покритие, што мож

DEN 1.67

【Материјал】 : Нашата покривка на седиштето за новороденчиња е изработено од полиестерска ткаенина, мн�

DEN 0.33

◇ Супер меко создадете безбеден и смирувачки простор за бебето, капакот на седиштето за новороденчиња �

DEN 3.33

Големина : 13.80% полиестер + 20% спандекс Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го ваше

DEN 1.00

Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ; Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од

DEN 287.84

Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили ❤ Истегнување и добро блокирање ткаенината на капакот на ш

DEN 2.67

Високо се протега универзално вклопување за сите седишта за типични автомобили за новороденчиња, висок

DEN 1.67

Една големина одговара на повеќето седишта за автомобили и медицински сестри Совршен подарок : Ова е хи�

DEN 287.84

И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење Исто така, му

DEN 223.84

Покривот за медицинска сестра е доволно голема и истегната, така што може да одговара на мама која е плу�

DEN 287.84

И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење...

DEN 270.24

360¡ã Protection : Нашата медицинска сестра ја обезбедува покриеноста без загриженост од 360тите години додека

DEN 270.24

Herе расте заедно со бебето, што се користи на повеќе различни начини Дури и ако доите на јавно место, не м�