.

.

Попуст
Белег 13 Голема Торба За Подароци Со Ткивна Хартија За Деца, Родендени, Божиќ

Белег 13 Голема Торба За Подароци Со Ткивна Хартија За Деца, Родендени, Божиќ

DEN 95.84

Износот
Залиха

ГОЛЕМИНА : Големите кеси за подароци се со големина од приближно 10,4" широки за 13" високи за 5,7 " длабоки; Совршен За држење книги, облека, електроника, играчки, игри или колекција помали предмети. ЗАБАВЕН ДИЗАЈН : кул торба за подароци содржи ликови од Филмот На Дизни Раја И Последниот Змеј, вклучувајќи Ги Раја и Сису, последниот змеј На Кумандра. СЕ-ВО-ЕДНО : Вклучува 3 листови бела ткивна хартија за да се направат подароци за завиткување за деца брзо и лесно. ПРОСЛАВЕТЕ : Совршено За славење родендени, враќање на училиште, Божиќ, соученици и многу повеќе. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ : Изработени од висококвалитетни хартиени материјали, еколошките кеси за подароци На Халмарк се направени со хартија од добро управувани шуми. Прославете родендени, празници, враќање на училиште и многу повеќе Со кул Раја и Последната торба за подароци Со Змеј! Голема торба за подароци е одлична за одржување игри, мала електроника, облека или играчки. Одликувајќи се со ѕвезди од Филмот На Дизни, вклучувајќи Ги Раја и Сису, последниот змеј На Кумандра, оваа торба за подароци сигурно ќе им донесе насмевка на љубителите на Раја од која било возраст. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Спецификации : Боја : како што Е прикажано На сликата Материјал : опп Големина : прибл Широки апликации : о

DEN 239.84

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ Нашиот комплет Торби За подароци За Божиќна крафт хартија вклучува 24 индивидуални

DEN 1.33

Карактеристики : Идеални додатоци за забави : можете да ги користите овие украсни вреќи со вино за да го �

DEN 206.24

Материјали за Спортски Забави : овој пакет со вредност вклучува 36 сини гуди чанти со кошарка, фудбал, тен

DEN 191.84

?①Сигурна и Дебела кутија За подароци Со цвеќиња користејќи специјален картонски занаетчиски материја

DEN 2.67

`+Среќен Роденден Забава Материјали торби 50 пакети Розово Злато Розова Сјајот Партија Корист роденденс�

DEN 127.84

Материјал : Чиста органза Дава многу убав изглед кога се користи за подарок Доволно голем за да собере ш�

DEN 1.67

Што можете да добиете : овој пакет содржи 2 парчиња Божиќни торби За подароци На Дедо Мраз со врвка за вле

DEN 159.84

Велигденските торби за подароци за повеќекратна употреба се одличен начин да ги истакнете Вашите велиг

DEN 142.08

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

DEN 2.33

НАЈДОБРИ БОЖИЌНИ ЧАНТИ СО ТЕМАТИКА НА ДЕДО МРАЗ : внесете го празничниот дух во вашиот подарок со изнена

DEN 142.08

Изработен Од Висококвалитетен Еколошки Лен, Со Нежна И Едноставна Текстура Совршен За Помали До Средни

DEN 217.44

; Ве молиме проверете ја големината е во согласност со вашите потреби пред да нарачате Хартиените кеси з

DEN 143.84

Овие крафт хартиени кеси можат да соберат до неколку килограми Овие мали кеси за подароци можат да собе�

DEN 1.33

Симпатичен Дизајн На Животни : постојат некои модели печатени од животни на јасна позадина на нашите то�

DEN 655.84

5 5 Х 7 Инчи (Приближно) 8 8 Х 10 Инчи (Приближно) ➌10 Х 12 Инчи (Прибл) ✤ Овие Врвки Торба Ќе Го Подобрат Вашиот С

DEN 255.84

Топол подарок : Овие Божиќни вреќи може да бидат практични подароци за семејството, роднините, соседите,

DEN 281.44

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТкако и секогаш Мато И Хаш обезбедува највисок квалитет по непобедливи цени!.ОТПЕЧАТОЦ

DEN 3.33

Екопријателски : Кеси се направени од памук и лен мешани,Квалитетен материјал и изградба Одржливо, Едно�

DEN 588.80

Одлични Украси За Фестивали И Забави : Овие Висококвалитетни Торби За Подароци За Подароци Се Во Празни�

DEN 0.33

10% вискоза пакување домашни колачиња или бонбони, или како детска забава, божиќни кеси за пакување...

DEN 63.84

?●Прва Торба За Подароци За Денот На Таткото : Доаѓа со среќна торба за подароци за денот на 1ви татковци

DEN 303.84

Повеќенаменски Кеси За Подароци : Средно Кафеава Хартиена Кеса Големина : 10,6 "Л х 3,1" В х 8,3 " Х ќе добиете 20

DEN 3386.88

ИМЕ НА ПРОИЗВОДОТ : Кутија За Подароци ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 159,59СМ МАТЕРИЈАЛ НА ПРОИЗВОДОТ : Заглавен�

DEN 888.00

Торби за влечење Божиќни вреќи Ранци Тоте Престилка Дедо мраз чорапи КОЛИЧИНА : "СЕТ од 100"8" х10 " памучни м

DEN 0.67

Божиќ мора да има.Пакет Вклучувајќи 1 х 30х40см Божиќни Костими Ткаенина Дедо Мраз Подарок Вреќа Со Врвки �