.

.

Попуст
Bettomshin 2pcs M12x30mm Star Star рачка Замена на навојката Затегнување Затегнување на завртката Брзо расклопување Делови за замена

Bettomshin 2pcs M12x30mm Star Star рачка Замена на навојката Затегнување Затегнување на завртката Брзо расклопување Делови за

DEN 275.20

Износот
Залиха

Содржина на пакетот : 2 парчиња Х копче за прицврстување во форма на starвезда. 【Опсегот на апликација】 широко користени за машината за лате , механичка опрема, инструменти и апарати, опрема во индустријата. 【Содржина на пакетот】 2 парчиња X копче во форма на starвезда во форма на starвезда. 【Висококвалитетен материјал】 Овие делови за замена на копчето се изработени од пластика и метал, кои се цврсти и издржливи.18"; Thread Diameter : 12mm/0. Дозволена е грешка од 1 ~ 2 см.56" Материјал : Пластична и метална боја : Црна опис : 1. Белешка : 1.47"; Total Height : 65mm/2. Завртките се изработени од метални материјали, кои се издржливи, силни, отпорни на абење и отпорни на корозија. 【Содржина на пакет】 2 парчиња x starвезда во форма на рачка за прицврстување.18 "; дијаметар на низата : 12мм/0,47"; Вкупна висина : 65мм/2.36 "; Должина на низата : 30мм/1. Исцрпете го дизајнот на типот за лесно инсталирање и со убава завршница за удобен зафат.【Димензија на производот】 Дијаметар на главата : 60мм/2. Одлична замена за вашето скршено со ова копче. Ви благодариме за разбирањето. 【High-quality Material】 These knob replacement parts are made of plastic and metal, which are sturdy and durable. Водечки користени за машина за струг, механичка опрема, инструмент и апарати, опрема во индустријата. 【Лесен за употреба】 Овие копчиња во форма на starвезда се лесни за затегнување/олабавување без дополнителни алатки, тие дефинитивно ќе донесат голема погодност за вашиот живот.18" Дијаметар на нишка : 12мм/0,47 "Вкупна висина : 65мм/2.36 "Должина на низата : 30мм/1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 2.00

Производ 2 : Универзално комплементарни Премиум фиоки за сива ткаенина, со цврста црна метална рамка и д�

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 292.32

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U...

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом �

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла...

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат

DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени