.

.

Попуст
БИДИ 67.999.060 60-Парче Алигатор Асортиман Клип Стегач Со Пластична Кутија

БИДИ 67.999.060 60-Парче Алигатор Асортиман Клип Стегач Со Пластична Кутија

DEN 1296.00

Износот
Залиха

Содржи 6 Популарни Големини. Практично повторно запечатливо пластично куќиште. 60-Парчиња. Асортиман. Алигатор Клипови. Содржи 6 Популарни Големини. Практично повторно запечатливо пластично куќиште. 60-Парчиња. Асортиман. Алигатор Клипови. За сите видови апликации, вклучувајќи електрични, канцелариски, моделирање и занаети Клиповите ЗА Асортиман НА АЛИГАТОР BE 67.999.060 со Пластична Кутија што Може Повторно Да Се Запечати вклучуваат 60 Парчиња, вклучувајќи (20) Мини Клипови За Алигатор, (16) 1-3/4-инчни Алигаторски Клипови, (12) 2-инчни Клипови За Алигатор, (8) Клипови ЗА Полнење СО 5 АМПЕРИ, (2) Клипови ЗА Полнење СО 15 АМПЕРИ, (2) 30 ампер полнење клипови, и пластични случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.84

Материјал : Цстегачот и куката се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, отпорен на корози�

DEN 105.44

Материјал : Метал Ширина На Отворена Вилица : 8мм / 0,31 " (Макс.) Големина : 51 х 11 х 7мм / 2 "х 0,44 " х 0,28"(ЛВТ) Тежи

DEN 1297.60

Големина : 6мм (0,25 инчи) Јаглероден пролетен челик Бело Пластична обложена Количина на пакувања : 24...

DEN 100.64

Дијаметар на пластичниот дел : Надворешниот дијаметар е околу 6мм / 0,24in Внатрешниот дијаметар е околу 4м

DEN 1.00

Вклучува (12) Стеги За Чаршав Совршен начин за закотвување чаршав против ветер, лизгање и менување; десет�

DEN 3.00

Вклучува 6 Тешки 4,5 " Пластични Пролетни Прстиња 2 инчен устата отворање максимум Длабочина на грлото 1 3 /

DEN 3.00

100% Пластика Увезени МАТЕРИЈАЛИ : висококвалитетен, Издржлив Најлонски Материјал ПОГОДЕН за : Совршен За

DEN 747.20

Клип за складирање Големина : 19мм 25мм 28мм 32мм 38мм 50мм Јаглерод пролетен челик ZP Бело Тешки пластични обл�

DEN 3.33

Г Дин Пенкалостеги во собата доаѓа со 6 парчиња Производот е изработен од силен тежок пролетен челик и п

DEN 2.67

Нашите клипови за батерии за автомобили се лесни за употреба со преносливи, лесни, безбедни и сигурни ка

DEN 782.40

ПАРАМЕТАР номинална струја 10А; должина на клипот на гаторот 45мм / 1,77"; опсег на отворање на клипот на га�

DEN 1593.60

Име На Производот : Алигатор Клип; Материјал : Мека Пластика, Метал Боја : Црн, Црвен, Сребрен Тон;Вкупна Г�

DEN 1292.80

Име На Производот : Алигатор Тест Клип; Апликација : Тестирање Работа Големина на подигање : 35 х 10мм / 1,4 "х

DEN 1024.00

Име На Производот : Клип За Алигатор На Батеријата;Материјал : Гума, Метал Боја : Црна, Црвена, Сребрена То

DEN 0.67

Материјал : Легура Употреба : Индустриски Дијаметар на жица : 0,5 мм Материјал : Легура Употреба : Индустри�

DEN 3.00

(50) 3 / 16 Зефир КВИКЛок Клекос, (1) Клецо Клешти, (1) Торба За Носење Овој комплет вклучува : (50) 3 / 16 " КвикЛОК Кл

DEN 223.36

Сетот за стискање од челик од 20 парчиња прави корисен додаток на која било кутија со алатки Вклучува 3 / 4�