.

.

Попуст
Биенка Еднослојни Користени Корпи Преклопени Организатор Бања За Перење Контејнери За Костими За Капење Облека Тркалезна Друга Решетка Сува Корпа Деликатна Валк?

Биенка Еднослојни Користени Корпи Преклопени Организатор Бања За Перење Контејнери За Костими За Капење Облека Тркалезна Друга

DEN 2.33

Износот
Залиха

решетката виси воздух фен.- Се одликува со еднослоен дизајн на корпа, целосно искористувајќи го вертикалниот простор, давајќи ви многу погодност Склопувачка Решетка за Перење.- Боја : бели чорапи сушење Нето-Материјал : полиестер сува мрежа облека закачалка-Погоден за станови, домови, семејства, итн.- Висечка корпа за сушење алишта, која спречува облеката да се деформира и лесно да се исуши корпа за сушење облека.Кошница За Перење Алишта Оваа корпа за сушење облека е изработена од материјали од висока класа и може да се користи во затворени простории или на отворено.Стоки Информации висечки корпи За облека Оваа корпа за облека ги има предностите на едноставноста и практичноста и е за вас да чувате чорапи или облека во уредена или да ја исушите облеката после перење. МРЕЖА ЗА СУШЕЊЕ крпи Цврста, лесна конструкција на мрежа, промовира ефикасно сушење, правејќи ги вашите домашни работи-заштеда и задоволство., направете ја вашата облека уредна и валкана корпа за облека без брчки. Листа На биенкапакети 1 х Висечка Корпа Карактеристики-висечката корпа е изработена од материјал од висока класа, што е за долгорочни барања За употреба Облека Сушење Висечка Корпа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 761.60

Цврсто ја држат облеката и ја спречуваат да дува Боја : бела решетка за перење со клиповиорганизаторот

DEN 0.33

Спецификации : Материјал : Детали За Метализација : Стил 1 : 36см х 20см / 14 Карактеристики : антиизгубен диза

DEN 438.40

Кога не е во употреба, лесно може да се преклопи во мал простор ●Нерѓосувачки челик : Нашите лавици монт�

DEN 1393.60

Секој Рицинус Опремен Со Сопирачка За Да Ја Запре Шината Што Се Движи Наоколу Кога Е Заклучен.Кошули, фу�

DEN 1918.24

Шифрираниот дизајн на решетката е вентилиран и дише за спречување и чистота 4 слоеви мрежа за складирањ�

DEN 2.67

Квалитет : висок квалитетзагарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата Поради Разлики

DEN 639.84

Челик Добијте простор за линијасува облека Склопувачки и пренослив за лесно складирање Заштедува енер�

DEN 2.67

Чевли Висечки Куки : дизајнот на решетката за чевли е лесен, лесен за носење, што може да ви даде голема п�

DEN 3.00

Издржлив Материјал : Самостојната Рамка Е Изработена од Цврста Метална Жица Обложена со Прав Издржлива�

DEN 2.33

Користејќи густ нерѓосувачки челик, има силна носивост и нема потреба да се грижите за деформација на р�

DEN 3.00

Ветроупорна Кука,Дизајн Што Може Да Се Повлече Креативен Дизајн На Клипови Преклопен Ролери Повлекува �

DEN 1.00

Нема среден бенд Целосно сиво 3 Ниво 0,78 Фунти Отворете : 31,5 х 24,5 х 33 инчи Затворено : 9,5 х 9,5 х 1,18 инчи...

DEN 1.67

[Слајдот за Гардероба На Плакарот] : Многу Погоден За Закачување Фармерки, Панталони, Панталони, Вратовр�

DEN 2876.80

€®Два слоја со голем капацитет ● Двослоен режим на виси, не мора да се грижите за сушење облека многу па

DEN 303.84

Изработени од алуминиумска легура, нерѓосувачки челик, силни и издржливи Не се плаши од експлозија на в�

DEN 1087.84

Прилагодливата решетка за перење на преклопување е удобна, цврста и прекрасен додаток во вашата соба за

DEN 2.00

Конструиран од цврст челичен материјал за стабилност, заедно со завршница за печење за отпорност на ' рѓ

DEN 1088.00

Димензии : 24 х 1.5 х 24 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха

DEN 1.00

1 Погоден за закачување чорапи, долна облека итн 2 Тоа е погодно за складирање и не зазема простор...

DEN 297.44

Клиповите се држат безбедно и лесно се ослободуваат Ротирачки држач, не зазема простор градници сушење

DEN 1.33

Издржлив Материјал : Самостојната Рамка Е Изработена од Цврста Метална Жица Обложена со Прав...

DEN 1.00

1 Погоден за закачување чорапи, долна облека итн 2 Тоа е погодно за складирање и не зазема простор 3 Напра�

DEN 2.33

Производ : мултифункционален клип за сушење Функции : Мултифункционални клипови, облека за домаќинство

DEN 100.80

Добар помошник во вашиот дом, флексибилен и заштедува простор Погоден за чорап, крпа, градник, шалови, до