.

.

Попуст
Bkuane 2PCS Mini Digital Voltmeter 22mm Round AC 12-500V Тестер на напон на напон монитор за монитор LED индикатор за LED 30x30mm

Bkuane 2PCS Mini Digital Voltmeter 22mm Round AC 12-500V Тестер на напон на напон монитор за монитор LED индикатор за LED 30x30mm

DEN 2.33

Износот
Залиха

Извор на осветлување : LED. Волт : 12 V-500 V. Природа на снабдувањето : AC. Оценето температура : T90;. Lifeивотот на континуирано работење : Обично над 30.000 часа. Крајот на животот за ламба обично не е ненадеен неуспех. Извор на осветлување : LED. Волт : 12 V-500 V. Природа на снабдувањето : AC. Оценето температура : T90;. Lifeивотот на континуирано работење : Обично над 30.000 часа. Крајот на животот за ламба обично не е ненадеен неуспех.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Безбедно тестирање на напон до 1 1000 V AC / DC вибрирачки аларм за откривање на безбеден напон Тест за напон

DEN 111.84

Притиснете го копчето "+" еднаш за да ја прикажете заштитната вредност и притиснете го копчето "" еднаш за

DEN 1.67

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола : 1 Вкл

DEN 2217.60

Измерен напон на AC / DC, струја, отпорност на електрична струја Операција на ротационо копче, аналоген дис

DEN 683.20

Име на производот : Алигаторски клип; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; целокупна големина (секоја) : 50

DEN 587.36

Бакарна бруто тежина : 206g / 7 Како да користите : Инсталирајте батерија 6 F22 9 V (испорачана без батерија), в�

DEN 153.44

55 Inchweight : 276 Ginstallation and Use : 1 Се применуваат на температурата на животната средина е помала од 25 ℃ ~ + 55 ℃, ре

DEN 1246.56

DDS226 D2 P Wi Fi, DDS226 D4 P Wi Fi, DDS226 D7 P Wi Fi Име на производот : DC Минијатурен прекинувач на колото Користејќи го ова �

DEN 1262.40

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Нето тежина : 15g; Содржина на пакет : Тестер за шр�

DEN 172.64

Овој волтметар се користи за тестирање на напон, тип на наизменична струја Се користи во автомобили, бро

DEN 3.00

Препорачуваме да користите помалку од 80% од целосното оптоварување.4 V) Совети за прилагодување на DC : 3...

DEN 255.84

Не го контролира или влијае товарот на кој било начин Мултифункционална : акумулираната енергија може д

DEN 3.00

1 Трижица дигитален волтметар, 0,28 ”LED дисплеј, мини, со обратна заштита." мини, со обратна заштита “...

DEN 2.00

Опис : Минијатурен клип за тестирање на тестирање дизајниран да се поврзе директно со тест од 4мм или каб

DEN 1.67

Доаѓа со комплетен сет на кабли за тестирање и батерии, што го олеснува извршувањето на тестовите на раз

DEN 642.24

Затоа, може да ја измери струјата на наизменична струја, а не струјата DC.? Список на пакети : 1 парчиња * Пе�

DEN 141.92

Мерачот се користи за еднофазен AC, кој се движи од 60 V до 500 V Мала големина и лесна за носење, пет бои за да

DEN 2.33

Пребарување на точката на линијата : Откривање по должината на линијата со електричниот тестер, кога ал�

DEN 2.33

Име на производот : Алигаторски клип; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; целокупна големина (секоја) : 50

DEN 895.20

1 Прочитајте, податоци за внесување и поставување на мерачот со RS485 2,35 mm стандардна инсталација на DIN Rail; �

DEN 159.68

Висока чувствителност : 12 1000 V Кога врвот свети црвено, а пенкалото ќе зачудува, знаете дека е присутен н�

DEN 479.52

Тој е одличен избор за тестирање на напон во електрични кола, на места, во светлосни тела или на кое било

DEN 1.33

Електричен шрафцигер за пенкало е со 3мм / 0,12 "глава за слот, работниот напон е AC100500 V.07 "; должина на пол : 25�

DEN 310.40

Температура на животната средина : 25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 280 Hz, забрзување на 0,7 g ; Релат�

DEN 1.67

27 функции на опсези / 10 Тест за оптоварување на батеријата со можности од 1,5 V и 9 V Минимални и максимални �