.

.

Попуст
БЛМИДЕ Нога Пилинг Нога Маски за Испукани Нозе Пилинг Нога Маски Природен Пилинг Мртва Кожа Поправка Груби Потпетици За Мажи 5мл Бесчувствителен Отстранувач

БЛМИДЕ Нога Пилинг Нога Маски за Испукани Нозе Пилинг Нога Маски Природен Пилинг Мртва Кожа Поправка Груби Потпетици За Мажи

DEN 3.00

Износот
Залиха

ЕФИКАСНИ МАСКИ за ПИЛИНГ НА СТАПАЛА : За Најдобри Резултати, Натопете Ги Стапалата Дневно 10-20 Минути По Апликацијата. Заборавете На Сувите, Испукани И Бесчувствителни Стапала, За Само Една Недела Ќе Постигнете Меки Стапала За Бебиња.ТРЕТМАНИТЕ ЗА НЕГА НА СТАПАЛАТАСО Вистинска Големина Одговара И На Мажите и На Жените, А Потоа Ги Враќа Вашите Стапала На Мазното, Меко Чувство.и Не Треба Сами Да Ја Лупите Или Чистите Кожата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. МАСКИ ЗА ЛУПЕЊЕ НА СТАПАЛАТА ТАА МРТВА КОЖА : Нашите Маски За Стапала Можат Ефикасно Да Ја Подобрат Сувата, Груба, Да Ја Испукаат Мртвата Кожа на Стапалото и Да Го Намалат Изгледот на Фините Линии, Со што Ќе ја Подобрат Виталноста на Кожата и Ќе ја Негуваат Кожата, Особено за време на Сувата Сезона. Почекајте 20 Минути За Да Видите Како Функционира. Очекувајте Пилингот Да Започне На 2-4 Ден И Целиот Процес Може Да Трае Околу 7 Дена. Маски За Стапала За Пилинг За Стапала За Испукани Стапала Маски За Пилинг За Стапала Природен Пилинг Мртва Кожа Поправка На Груби Потпетици за Мажи 5мл Бесчувствителен Отстранувач Пилинг За Стапала Маски За Стапала За Испукани Стапала Пилинг Маски За Стапала Природен Пилинг, Мртва Кожа Поправка Груби Потпетици За Менматеријал : Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала боја разлика.Има Нули Болка Во Овој Процес На Обновување На Кожата На Нозете. ВАЖЕН СОВЕТ : Многу Се Препорачува Тест За Сензибилитет Доколку Имате Чувствителна Кожа Поради Ексфолирачката Природа на Маскитеи.Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Моите Производи, Можете Да Ни Испратите Е-Пошта И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 760.00

силна отпорност на кинење, не е лесна за деформација и не е лесна за избледување спецификација : Материј�

DEN 207.68

●Чиста Растителна Суштина●Комплетот Хидратантни Ракавици И Чорапи е богат со екстракт од алое и лаван

DEN 2.33

●Маска За Стапала Од Типот чорап + нашата маска за стапала се обвиткува околу вашите стапала како чорап,

DEN 2.67

Откако ќе ги исчистите и исушите стапалата, извадете ја маската за стапала, а потоа исечете ја заптивкат

DEN 579.20

Пакет вклучени : 1 Пар Нога Маска Како да се користи : 1 Совети : по употреба на околу 3 до 5 дена, стареењето

DEN 1.00

Нема Потреба Сами Да Ја Лупите Или Чистите Кожата Природните Екстракти И Ботанички Производи Нежно, Но �

DEN 1.00

Маска За Лупење На Стапалата Пилинг Лупење Калуси Мртва Кожа Калус Средство За Отстранување На Навлажн�

DEN 1.67

? излупете ги калусите и мртвите клетки на кожата, одлични за мажи или жени, овие чизми за лупење се подоб

DEN 243.68

Природни Состојки : Парафинот содржи природни растителни екстракти активирајте ги базалните клетки на

DEN 2.67

КОРЕЈСКА УБАВИНА оваа корејска терапевтска ботаничка мешавина Од суперкондиционирачко масло Од Арган

DEN 200.00

ексфолирачка маска за кора од стапала, дали страдате од суви и испукани стапала со калуси? Еве маски за с

DEN 243.20

маски за пилинг на стапала тие се еден од вашите најдобри избори.Маски за Пилинг на стапалата : тие се по�

DEN 2.67

Безбедни и Безболниприродните екстракти и ботанички производи нежно, но безбедно продираат во мртвите

DEN 1.33

●Ефикасност●нежно исчистете ја и негувајте ја кожата на стапалото во исто време за да помогнете да се �

DEN 271.84

Тестиран Дерматолог сите состојки во оваа научна мешавина се безбедни за употреба на вашата кожа.Сенза

DEN 1540.80

Пилинг Стапала Маска Чорап Пилинг Пилинг За Нозе Маска Отстранете Ја Мртвата Кожа Навлажнувачки Педики

DEN 3.33

Формулиран со состојки базирани на ботаника, овој навлажнувач за стапала со 8 пакувања помага во поправ�

DEN 97.92

За најдобри резултати, прво користете ЈА ЛУШПАТА на СТАПАЛОТО со ЧЕКОР, проследена Со Крем за СТАПАЛА СО

DEN 127.84

? излупете ги калусите и мртвите клетки на кожата, одлични за мажи или жени, овие чизми за лупење се подоб

DEN 0.67

ОРИГИНАЛНА КОРА ОД СТАПАЛОТОне нарачувајте евтини фалсификати што не ги ексфолираат вашите стапала...

DEN 2.00

®МАСКА од СЛЕДНАТА ГЕНЕРАЦИЈА : специјализираните техники на Е З КОСТЕК со производи за стапала и приро�

DEN 191.84

Природен Начин За Чистење : Природни состојки во овие влошки за стапала кои поседуваат подобар квалитет