.

.

Попуст
Боквин 2парови 71см/28 Долго Банана Приклучок Мултиметар Сонда Тест Олово Кабел Дигитална Лабораторија Мултиметар Волтметар Тест Олово Сонда Жица Кабел 1000В,Црно Црв

Боквин 2парови 71см/28 Долго Банана Приклучок Мултиметар Сонда Тест Олово Кабел Дигитална Лабораторија Мултиметар Волтметар

DEN 143.84

Износот
Залиха

?Што Ќе Добиете : 2 Пара Мултиметарски Заменски Води, тоа е корисна алатка која ќе донесе многу погодност за вашата електронска работа. ?Што Ќе Добиете : 2 Пара Мултиметарски Заменски Води, тоа е корисна алатка која ќе донесе многу погодност за вашата електронска работа. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме известете ни. ? Разумен дизајн : позлатеното тест пенкало на мултиметарот со висока прецизност е остра и тврда, и лесно е да се добијат мали контакти на таблата со висока густина, обезбедувајќи поголема прецизност и подолг век на траење. Бесплатна Замена или Враќање На Средствата во рок од 90 дена. ?Висок Квалитет : Ова Олово На Сондата Со Повеќе Мултиметри се одликува со напредна ултра-мека пвц силиконска жица со нелепливо, меко чувство и удобно држење, комплетот за олово за тестирање има пар црвени и црни сонди за зафат за удобност, тие имаат уникатни, удобни Сонди За држење, отпорни на топлина и студ, со безбедносен рејтинг до 1000 V. ?Апликација : Дизајниран За безбедно користење на мултиметри, идеален за тестирање на жичани кола, лесен за поврзување со универзални дигитални мултиметарски стандардни приклучоци. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време. Бојата на производот може малку да варира поради фотографијата & Вашиот екран Одлична гаранција по продажбата : ние ви обезбедуваме сеопфатна услуга по продажбата. ?100% Гарантна Услуга : Задоволувањето на клиентите е врвен приоритет на Боквин. Боквин ќе ги реши сите проблеми на ваше задоволство. Нема ризик. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Опсег на напон на DC : 200 MV / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V Опсег на напон на AV : 200 V / 600 V Тековен опсег на DC : 200μA / 2 MA / 20 MA / 200 MA

DEN 6272.00

Опис на производот; дигитален пулс излез на жицата жица Линеарен сензор со опсег на должина на мерење 1000

DEN 1.00

Поделба : 0 Растворени цврсти материи Брикс : 095% Растворени цврсти материи Брикс : 095% Користење на термом�

DEN 3874.08

Не ја надминувајте максималната вредност означена во спецификацијата ; Не внесувајте напон во тековнио

DEN 6224.00

Едноставно кликнете на информациите прикажани на билансот за брзо да ја прочитате специфичната вредно�

DEN 2.00

Кога измерената вредност на отпорност е помала од 900, вградениот зуи ќе звучи Брзината на земање мостри �

DEN 2.67

Прст Заеднички Обликувач Машина За Обработка На Дрво; 2.Д : 105мм Ч : 65мм д : 30мм З : 4; 3 Волфрам Карбид; 4.Прска�

DEN 3995.20

Бузери за континуитет.За да се избегне погрешна операција, механичката уред за заштита се применува на �

DEN 1.67

Опис на производот; Опис : 2 Големина : 32350 мм должина; 3.degree : 80¡нка; 4 Работен дијаметар : 38мм; 5 Насока : десн�

DEN 1167.84

The UnitTrend UT61 E Meter can measure AC / DC Voltage and Current, Resistance, Diode, Continuity Buzzer, Capacitance, Frequency, In addition to the conventional measuring functions, there i

DEN 1.33

Бакарна Жица : Произведени од бакарна жица, мултиметарските кабли се отпорни на абење, издржливи, безбед

DEN 3.00

10 парчиња Бела Електрична Тест Мултиметарска Оловна Жица Може да се користи во електроника или лаборат�

DEN 2.33

P5102 Осилоскоп сонда 10k V 100x 20 MHz сонда со висок напон P5102 Осилоскоп сонда 10k V 100x 20 MHz сонда со висок напон...

DEN 372.96

Карактеристики на дизајнот на копја, лесен за монтирање, многу корисно за тестирање Широко користена во

DEN 231.36

Забележете дека ќе генерира малку топлина кога користите, бидете внимателни и држете го подалеку од зап

DEN 1.00

Ако мерачот е правилно калибриран, исто така може да го мери притисокот, температурата и протокот...

DEN 550.08

Тип на артикал : Рачна цевка Borescopemateal : Plastic, Metal Display : 2 HD леќи за камера : со 5,5 мм минијатурни леќи за камер�

DEN 2.33

Дизајн на иновации за изгледот, мерење на брзината на ветерот од 360 степени, ниска потрошувачка на енерг�

DEN 1489.60

Аскенирање и Бскенирање да бидат избрани.Менито на ултразвучно детектор на ултразвучно детекторот и по

DEN 1039.84

Анализаторот на бојата интегрира повеќе графикони во боја, кои можат брзо да одговараат на трите најбли

DEN 198.40

GDZ1053.2 (220 V) Обезбедувајќи го стандардниот Collet ER20 6mm, ако не, ве молиме, контактирајте не за подобро решение

DEN 384.00

Тип на производ : Калибратори со повеќе функции Опис : Тестер / калибратор со функции на Харт, внатрешна �

DEN 851.20

3 1 / 2 цифри, 7сегмент, 0,5"висок ЛЦД, Макс читање од 1999 година 6 Функции, најпопуларните 19 опсези Дигитален м�