.

.

Попуст
Брендреам Беж Јоргани Памук Кралот Големина Ватенка Постелнина Сет Излитена Рустикален Роза Мателасе Прекривка Во Собата 3-Парче Дише Лесен

Брендреам Беж Јоргани Памук Кралот Големина Ватенка Постелнина Сет Излитена Рустикален Роза Мателасе Прекривка Во Собата

DEN 508.80

Износот
Залиха

ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : овој комплет за памучен јорган доаѓа спакуван во правосмукалка; ќе се издува кога ќе се измие и исуши и ќе добие повеќе текстуриран изглед. ? Памук За Постелнина - 100% Памучен Материјал Е ЕКСТРА Мек Дише И пријателски за Кожата. Лесен и мек, но сепак не помалку од топлина. Совршена дебелина и тежина, не премногу топла или премногу студена и одличната текстура изгледа прекрасно на креветот. ?Едноставно и елегантен Дизајн На Роза Мателасе-Убава И елегантна цветна шема на роза, суптилна не огромна, можете да ја нагласите со која било боја што ви се допаѓа - одличен натпревар со секоја декорација на домот! Одличен избор за подароци за Роденден, Божиќ и Нова година. ?Ватиран за Попријатна И Посилна Текстура-Претходно Измиен и предизбран, Навистина лесен за нега и издржлив квалитет. Машина за перење во студ со нежен циклус. Падне сува ниска топлина. ?Мултифункционален и Цела Сезона Избор-ватенка поставена за пролет и лето, прекривка и рамен чаршав за зима, покривка за софа за цела година, одржувајќи топло и чисто во исто време, тоа може да биде се што ви треба!. Големина на кралот( 3 парчиња) : 1 јорган/прекривка 110*98 инчи(Вклучувајќи го и дизајнот на фестонирам) (преголем-доволно голем за Кревет со Кралска големина и кревет со кралица со висок душек), 2 шеми за Перници со Кралска големина. ПОСВЕТЕНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ : Вашата загриженост ќе биде одговорена за 24 часа!Брендреам се стреми да обезбеди 1-Месечна услуга за враќање и замена и доживотна бесплатна услуга за клиенти - сакаме нашите клиенти да бидат 100% среќни и задоволни!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Полиестер 1Покривка 118 "х 102" и 2Навлаки за Перници 20"х 36" Преголема покривка одговара За кралот, како и за к

DEN 2.33

Ако имате домашни миленици, јорганот што се пере е исто така добар избор [Упатство за нега] Машинско Пер�

DEN 703.84

Оваа мисија е она што не дефинира како бренд што оди напред и што правиме Производите за постелнина прво

DEN 883.20

Памук Големината на кралот вклучува два кралски шамови (20"х36") Претходно измиени и луксузни преголеми...

DEN 607.84

Деликатни геометриски ватирани шевови во еднобојна боја, лесно се совпаѓаат со декорот на вашата спалн�

DEN 684.80

Мека, 100% ватенка од памучна ткаенина со полнење од памучна / поли мешавина совршено пондерирана, цела се

DEN 0.67

90 "х 98", и 2 Перница Шеми 20 "х 26" Ова е прекривка за ватенка, Како ватиран ќебе, А не утешител ElegantFront е мешана

DEN 799.84

Шармантен и елегантен, гроздобер измиен сини крпеница ватенка го прави совршен централен дел за вашиот

DEN 1.00

Нашата рустикална постелнина е совршена за секоја кабина, езерска куќа, планинска куќа, викендица или л�

DEN 879.84

●Големина quild 3 Парче Сет вклучува 1 Јорган (106 во широк x 92 во долги), 2 Кралот Шамс (20 во широк x 36 во долги)..

DEN 1.00

100% Полиестер Холандски Кадифе Лице; 100% Микрофибер Назад; 100% Полиестер Пополнување ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Секој

DEN 1452.80

3 Парче Ватенка Во Собата Вклучени Шамс Донесете дома вкус на земјата со јорганот Гвен Извезени со венци

DEN 1.33

Во есенската есенска зима, можете да додадете ќебе или утешител одоздола Лесно за нега : машина за перењ�

DEN 0.33

100% Полиестер 1 Јорган : 92" H x 92" W, 2 Шами : 20" H x 26" W 3компјутер сет вклучува : 1 Ватенка, 2 Перница Шамс...

DEN 1.00

Што вклучува овој комплет постелнина? 1 целосно / кралицата кревет шири Овој утешител на кралицата е 90 "�

DEN 1967.04

100% памук МАТЕРИЈАЛ : 100% Памучна Конструкцијасо природно чувство што дише СЕТОТ ВКЛУЧУВА : Еден јорган и �

DEN 3.33

ДЕКОРАЦИЈА : Со луксузен дизајн на кадифени и шармантни помпом реси, овие меки слатки шамови за перници �

DEN 2.67

100% памук ТКАЕНИНА : Изработена од 100% Памук; природен, дише и ладен на допир ПОЧУВСТВУВАЈТЕ : Лесен, но топ�

DEN 2.00

, куќа за Одмор и имот за Изнајмување за да ја подобрите прекрасната удобност и декор во спалната соба Ни

DEN 879.52

●Покријте Го Креветот Голем128х120®Покријте го вашиот кревет целосно Со овие прекрасни шари, ние го дизај

DEN 2559.84

Врзаната граница обезбедува контраст и текстура за да го комплетира изгледот МЕК И УДОБЕН ЛУКСУЗ : Напр�

DEN 1.00

Памук 1 Преголем Јорган од Кралица 92 "х 92" совршен за длабок душек 2 Стандардни Шеми за Перници 20"х 26"...

DEN 1039.20

Оваа Покривка има Цветен Печатен Дизајн кој доаѓа во Извонредна Комбинација на Бои Од Сива и Жолта боја

DEN 2.67

100% памук МАТЕРИЈАЛ : 100% Памучна Конструкцијасо меко и дише чувство СЕТОТ ВКЛУЧУВА : Еден јорган и два ста

DEN 2.00

Исушете се на тивок оган Памучна Покривка : 100% памучна ткаенина и во корици и пломби, мека и пријатна...