.

.

Попуст
Brodit 853905 Proclip Mount за транзит 07-10

Brodit 853905 Proclip Mount за транзит 07-10

DEN 2.33

Износот
Залиха

Проклапот е специфичен за автомобилот и лесен за инсталирање. Префект начин да инсталирате држач за вашиот мобилен, телефон, PDA итн. Безбеден и удобен, секогаш на дофат. Брзо инсталирање без да користите специјални алатки или расклопување на контролната табла. За да спречите оштетување на внатрешноста на вашето возило. Проклапот е специфичен за автомобилот и лесен за инсталирање. Префект начин да инсталирате држач за вашиот мобилен, телефон, PDA итн. Безбеден и удобен, секогаш на дофат. Брзо инсталирање без да користите специјални алатки или расклопување на контролната табла. За да спречите оштетување на внатрешноста на вашето возило. Опис на производот Проградбата е држач за монтирање за контролната табла на возилото. На проклип можете да инсталирате на пр. држач за вашиот мобилен телефон или PDA или комплет за раце итн. Безбедно и удобен, секогаш на дофат. Проклапот е специфичен за автомобилот и лесен за инсталирање. Инсталацијата е брза, не е потребна посебна алатка или расклопување на контролната табла и нема да го оштети внатрешноста на возилото. Направено во црна апс пластика. Доаѓа со детални упатства. Сет содржи : Brodit Proclip 853905 за Ford Transit 07-10; детални упатства.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 799.84

Прстенот е ултра тенок и скоро невидлив Внимавајте на вашиот GPS или одговорете на вашите повици без раце

DEN 214.40

; Кан носат со вкрстено тело или едно рамо Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Големина : 10,2

DEN 1.33

Ротирајте на вашиот поглед : Овој држач за телефонски автомобили може да ротира 360 степени Чекор 5 : Прити

DEN 972.80

🎁 Нашиот држач за мобилни телефони на автомобилот е изработен од ABS, формата на штитот се совпаѓа со з

DEN 1.00

Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга Материјал : Направено од ABS пласт�

DEN 143.84

Убедлива подлога на горниот дел од штандот за да се одморат слушалките Лесно склопување : Завртки и клуч

DEN 3046.40

Лесно се справува додека возите и нема да падне, ние нудиме метални плочи за телефони без случаи, лесни с

DEN 271.84

Проверете ја големината на вашиот телефон и вентилаторот за автомобили пред да го купите Исто така, ова�

DEN 2.00

Случајот со i Phone XR со држач за прстен, компатибилен со i Phone XR Карактеристики на држачот на прстенот на пр�

DEN 1.00

【Стабилност и безбедност : : Овој држач за телефонски држачи за монтирање безжично полнење нема потре

DEN 3.00

може да се носи со вкрстено тело или самохрано рамо.; Пеферирајте за вас и вашите пријатели да го земете �

DEN 1.00

Сите носители на прстени за мобилни телефони продадени од нас биле 100% тестирани со КК, ветуваме 30дневни

DEN 888.00

Апликација : За Audi Q4 ETron 2022 2023 Држач на телефонски автомобили (Забелешка : Инструкциите за инсталација не

DEN 1228.80

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 540.80

Вклучува јавна безбедност / пролетен клип со тешка работа Магнетно затворање Совпаѓа со телефони до 4,6 x

DEN 2.00

Ротација од 360 степени : Супер флексибилен, дајте ви го посакуваниот агол Ги задоволуваат потребите на р�

DEN 0.33

Моќната магнетна заграда може цврсто да го држи вашиот телефон преку металната плоча, избегнувајќи го в

DEN 1387.20

, На роденденот, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, кој било празник, дајте му на вашиот а

DEN 1.00

Во исто време, силното магнетно поле не влијае на телефонскиот сигнал Најпопуларен подарок за семејств�

DEN 1217.60

2) Навигацијата е исклучително лесна со оваа магнетна монтажа на автомобили Мултифункција : Преземете в�

DEN 159.84

【Прилагодлив и повлечен】 : држачот на магнетниот телефон е ротирачки 360 степени, така што можете да го в

DEN 0.33

5 CM [Product accessories] : Rainproof cap antitheft wrench [ Упатства за употреба] : Црвената жица е позитивна електрода, црната жи�

DEN 1459.68

Име : држач за телефонски телефонски автомобили : злато, црна, сребрена материјала : легура + апс + силикон

DEN 0.67

Белешка : 1 Висококвалитетна налепница за лепило од 3 метри Единствена монтажа за автомобилот, погодна з�

DEN 259.04

пластика Дизајн : Овој држач за телефон со автомобили има стабилна рамка за поддршка, која може подобро �

DEN 3.00

Конвентен дизајн : Wireица клипови Обезбедете го кабелот за полнење на монтирањето, дизајнот без лулка до�

DEN 1.67

Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Кина Монтирање