.

.

Попуст
Case Boxwave Case за LG G8 Thinq - Спортска амбалажа, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за LG G8 Thinq - Jet Black

Case Boxwave Case за LG G8 Thinq - Спортска амбалажа, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за LG G8 Thinq - Jet Black

DEN 303.20

Износот
Залиха

? [Одговара на која било рака] лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето големи бицепс. ? [Лесен за употреба] Едноставно лизгајте го вашиот G8 Thinq во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направено со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот G8 Thinq кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете го вашиот G8 Thinq со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас. Донесете го совршен придружник за тренингот, џогирање или прошетка! Спортскиот амблем на Boxwave е совршен начин да го донесете вашиот G8 Thinq и да ги ослободите рацете! Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. Симпатично лизгајте го вашиот G8 тенки во заштитениот џеб и завиткајте ја околу раката или зглоб. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите! Направени со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот G8 Thinq кога ќе работите! Clear Windows ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време! Земете го вашиот G8 Thinq со вас каде и да одите без да морате држи го. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 132.48

Висока видлива рачна лента Практичен додаток за ноќен тркач и експерзизер, обезбедувајќи ја нивната бе�

DEN 399.20

Чувајте ја вашата музика, контакти и забава близу додека работите надвор Остварете ги вашите фитнес цел

DEN 688.00

Мултифункционална лента за рака за мали и големи раце, нема да се лизне прилагодлива лента за рака со го�

DEN 3.00

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Nokia X+ Лесно прилагодлива и флексибилна амбал

DEN 399.20

? [Изграден за удобност] Материјал за дишење и истегнување со исечоци на преградата за додадена вентилац

DEN 1667.52

Торбата е моден и едноставен стил и е погодна за маж и жена Грбот ја усвојува ткаенината што може да дише

DEN 472.00

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 340.80

Ткаенина : Водоотпорна ткаенина Движење торба на отворено : торба за рака Капацитет : Универзален телефо

DEN 303.52

Направено од висококвалитетен полиестер Користете еколошки мастила засновани на вода Истиот ден испор

DEN 1.00

Забележете ја големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од ± 1 см, вистинск

DEN 1.67

100% полиестер Увезени Затворање на привремено Појас за торбичка за рачен зглоб, што работи со мобилни те�

DEN 2.33

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 3.00

? [Прилагодливо] одговара на вашиот RAZR (2019), како и многу други уреди додека остануваат безбедни Едностав�

DEN 1.00

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 1118.40

Прилагодлива спортска подготвеност за спорт Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало) Sport Armband з�

DEN 3628.96

За кој било телефон под 6,7 инчи Двојните џебови, за мобилни, други за готовина, клуч, кредитна картичка, т�

DEN 2.67

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

DEN 187.20

Совршено користење додека џогирање, одење, велосипедизам, трчање, правење теретана Вклучување на појас�

DEN 3.33

? [Флексибилност] Ротирајте 360 степени за да ја видите вашата Gratina KYV48 под совршен агол ? [Прилагодливо] одг

DEN 399.20

Едноставно, лизнете го во затегнувањето на силиконот што може да се протега (ставете го клучот во распре

DEN 399.20

Нема пластично покритие на прозорецот што го попречува вашиот поглед или работа на Mi 10 T Lite ? [Прилагодли�

DEN 399.20

Иновативниот дизајн на Flex Sport Armband го зафаќа вашиот Titan Slim безбедно на спротивните агли за да овозможи це�

DEN 858.56

Подвлечен патент : Главата на ланецот на хардверскиот дизајн се совпаѓа со силен влечење, што е погодно �

DEN 399.20

Rotate 360 ​​степени за да го видите вашиот Mi 11 под совршен агол Кликнете на една од 23те претходно поставени