.

.

Попуст
ЦДЈУФ Памучна Мека Извезена Плажа Силно Апсорбирачка Вода Крпи За Возрасни Бања

ЦДЈУФ Памучна Мека Извезена Плажа Силно Апсорбирачка Вода Крпи За Возрасни Бања

DEN 8932.64

Износот
Залиха

Измијте со ладна вода и исушете ја на ниска температура. Мека, меки и абсорбента. Ткаени од памук, издржливи. Сите рабови се двојно зашиени. Природните бои се помеки. Измијте со ладна вода и исушете ја на ниска температура. Мека, меки и абсорбента. Ткаени од памук, издржливи. Сите рабови се двојно зашиени. Природните бои се помеки. Опишете : Измијте со ладна вода и исушете ја на ниска температура.Мека, меки и абсорбента.Ткаени од памук, издржливи.Сите рабови се двојно зашиени.Природните бои се помеки.Спецификација : облик : правоаголник тип : Да Тежина : 950gfeutes : машина за перење материјал : памук : бања пешкир : 70x140cmmill бања пешкир : 50x90cm Hand пешкир : 34x75cm овој пакет содржи : 1 бања пешкир1 мала крпа1 рака крпа забелешка : Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3см.

Декларираните карактеристики

shape:
rectangle
Set type:
Yes
Weight:
950g
Features:
Machine washable
Material:
cotton
size:
Bath towel:
70x140cm
Small bath towel:
50x90cm
Hand towel:
34x75cm
This package contains:
1 bath towel:
1 small bath towel:
1 hand towel:
Note:
Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thanks!:
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm. :
Поврзани производи
DEN 768.00

ПОДОБРО ЗАТОА што СЕ РАЗЛИЧНИ : ова е едноставно најдобрата крпа за капење што некогаш ќе ја користите С�

DEN 1183.84

Должината на сите спа обвивки е иста : 32 инчи Нашиот Луксузен Спа Бутик Камо Чике И Спа Може да се носи на

DEN 1.00

Рабовите се зајакнати со двојно везени шевови со игла за да се спречи кршење од долготрајна употреба и п

DEN 479.84

Овие комплети за крпи се специјално обработени за да се направи машината за сушење да одземе помалку вр�

DEN 3.00

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 207.84

БОЕЊЕ : од памук до крпи,одбиваме да додадеме омекнувач, крпите и крпите за капење ја земаат животната ср

DEN 2.00

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 2.67

Поради својата голема големина, широко го обвива телото Алинарт Канопус 03 не држи песок на плажа поради

DEN 159.84

Работи добро во теретана, базен, кујна и надвор Без избледување, без кадифе, мек и пријателски за кожата �

DEN 4888.64

Материјалот од корално руно е пријателски за човечката кожа, полн е и мек, рамномерно и уреден, мазен, не�

DEN 415.84

Памучните комплети за крпи вклучуваат една крпа за капење од 27" х 54" и една крпа од 12" х 12", која ќе ги задов

DEN 2.00

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 2198.40

Меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта или други површини Чисти со или без сре�

DEN 3.33

Памучни Марамчиња : изработени од чист памук Овие абсорбента, еколошки марамчиња се дизајнирани да обез

DEN 1611.36

Мека, удобна, заштитете ја кожата Има силен ефект на апсорпција на вода Крпи за носење, исто како и носењ�

DEN 4184.48

Памук Земја Како Што Е Означено Изработени од памучен материјал Контактот кожа на кожа ви дава бесконеч

DEN 2.33

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...