.

.

Попуст
Цевки за сјај за усни на Зеродеко шишиња со ролери за есенцијално масло за есенцијално масло празно полнење на стаклени шишиња со шишиња со есенцијални масла од ши?

Цевки за сјај за усни на Зеродеко шишиња со ролери за есенцијално масло за есенцијално масло празно полнење на стаклени шишиња

DEN 599.68

Износот
Залиха

Стакло. Малата големина го прави шишето да патува и лесно се вклопува во чантата, донесувајќи ви многу погодност. Шишињата за ролери за есенцијално масло се изработени од густ и стаклен материјал, издржлив за употреба. Дизајнот на топката за ролери го прави погодно да нанесете парфем или есенцијално масло на вашата кожа. Добрата функција за запечатување ќе избегне секаков вид истекување, практично да го носите во торбата. Стаклените шишиња со ролери ќе ви овозможат да ги задржите парфемите, маслото за масажа, есенцијалните масла и другите течности што ги задоволуваат вашите дневни потреби. Стакло. Малата големина го прави шишето да патува и лесно се вклопува во чантата, донесувајќи ви многу погодност. Шишињата за ролери за есенцијално масло се изработени од густ и стаклен материјал, издржлив за употреба. Дизајнот на топката за ролери го прави погодно да нанесете парфем или есенцијално масло на вашата кожа. Добрата функција за запечатување ќе избегне секаков вид истекување, практично да го носите во торбата. Стаклените шишиња со ролери ќе ви овозможат да ги задржите парфемите, маслото за масажа, есенцијалните масла и другите течности што ги задоволуваат вашите дневни потреби. Опис Овие предмети се шишиња со ролери за есенцијално масло, внимателно дизајнирани за да чувате есенцијално масло и друга течност. Материјалот е премија и издржлив за време со употреба. Соодветната големина ги прави соодветна за патување и секојдневна употреба. Карактеристики на боја : светло кафеава материја : стакло, не'рѓосувачки челик со големина : 8.60x1.60x1.60cm-капитал : 10 mlpackage вклучувајќи 25 x ролери шишиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 179.20

Материјалите за топката вклучуваат зелена авентурин, црна опсидијан, тигар око, чист кристал, црвен јас�

DEN 866.72

Повеќекратна употреба, тие можат да бидат шише со есенцијално масло, шишиња со мускули, лосиони, итн Доб�

DEN 3.33

Креативен дизајн на форма на Блискиот исток, исклучителен и креативен, шик за козметичко и складирање н�

DEN 1.67

Design Дизајн на протекување】 Ролни топки се изработени од не'рѓосувачки челик, добро изработени...

DEN 126.24

Пакет 7 x 10ml стаклена ролна на шишиња 1 x отворач 1 x инка ☺ Пластична капа + не'рѓосувачки челик топка + стак

DEN 143.84

Безбедно независно пакување, нетоксично (БПА бесплатно), нема да го загадува вашето скапоцено масло сов

DEN 662.40

Празно стаклено шише направено од материјал, издржливо за употреба Дизајн на капакот од жито од дрво, ш�

DEN 120.80

Совршен за нанесување разредени есенцијални масла и мешавини директно на кожата.Погоден и за кармин, ем

DEN 0.67

Ова шише со ролна е мало и преносно, што го прави лесен за употреба и пополнување Ова шише со шишиња е пов

DEN 271.84

Поради оваа причина, ние исто така вклучуваме збир на пластични топки што треба да се користат со овој в�

DEN 0.33

Компактен и лесен, а не протекување, погодно за носење Вклучен пакет : 1стаклени шишиња со ролери и капац�

DEN 1.00

Мирис празен за парфем : Тој е многу погоден за вчитување на разни масла, како што се парфем, суштина, мас�

DEN 2.33

Материјал пријателски за кожата : Овие шишиња со ролери за есенцијално масло се изработени од квалитетн

DEN 127.84

Дизајнот на ролери со топки имаат ефект на масажа, со нашите шишиња со ролери за стакло, можете да уживат

DEN 2.33

Процес на двојно заптивка : Навојната завршница се совпаѓа со капачето и се вклопува за да спречи какво �

DEN 1.00

Функција : Цврст материјал, лесен и преносен, отпорен на корозија, мазен и антишок, може да траен во употр