.

.

Попуст
Чадор за чадори на ФИЗДИ Пластична дневна соба Фоајер декорација на чадор за домаќинства за чување правоаголник за складирање на правоаголник/A/18 x 12 x 8 x 29,5 см

Чадор за чадори на ФИЗДИ Пластична дневна соба Фоајер декорација на чадор за домаќинства за чување правоаголник за складирање

DEN 435.20

Износот
Залиха

[Шест слотови] : Дизајн на шест дупки со корисници, лесен за поддршка на шест чадори во исто време, може да се чуваат чадор со долга рачка со чадор. [Отстранлив фиока за вода] : Отстранлива лента за вода, лесна за примање вода, за да се спречи капење на капките за вода и да се навлажни земјата, лесно да се истура вода, лесен за чистење. [Baffle Bracket] : Хуманизиран дизајн, има партиција во средината на заградата, така што чадорот е уредно и подигнат и се збогува со влажни и невешт. [Голем капацитет] : Складирање на голем капацитет, заштеда на простор, повеќе складирање, за да се задоволат дневните потреби за складирање. [Услуга по продажба] : Нашите производи се фабрички директни продажба, обезбедување на квалитет, продавницата посветува големо внимание на искуството на клиентите, ние ќе решиме какви било проблеми навреме, ве молиме контактирајте со нас навреме. Материјал : ABS Plastic Aplicable People : Every Nocolor : A, B, CSize : 18 x 12,8 x 29,5cm (7 x 5 x 12in) Количина : 1 Note : Ве молиме, потврдете дека инсталацијата е безбедна пред употреба. Други предмети се реквизити. Обично испорачуваме во рок од 1-3 дена, а времето на испорака е 15-25 работни дена. Грешките во колото може да се појават заради различни алатки за снимање. Ова не е квалитетно прашање. Ве молиме, повикајте се на вистинскиот производ! Затоа што затоа што е производ! Тоа е рачно мерење, грешката 1-3 см е нормална! Имаме многу слични производи, ве молиме кликнете за да влезете во нашата продавница, ќе ви го кажеме уникатниот стил и производи. Имајте какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние веднаш ќе ги решиме за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 540.80

Стабирот на чадорот е изработен од ABS материјал, задебелена дизајн, ng и издржлив Големина : 26,5x18x18cm Дизајн

DEN 3.33

Висококвалитетен штанд за чадори направено од трајно и силно железо за влез за да ги задржи и организир

DEN 2.00

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен Погодно за многу места, дом, ка�

DEN 4963.04

★ Сигурен квалитет Издржлива метална конструкција и фино изработка ви нуди подобро искуство за употре

DEN 0.33

Отпорен на абење и носивост Направете да изгледа почисто и погодно за која било сцена Мобилен и флексиб�

DEN 1.33

Редовни и мали, и кратки чадори, заштедувајќи простор во вашиот стан, куќа или канцеларија.88in Долниот са�

DEN 3.33

Порцелан Големина : Дијаметар 9,1 x Висина 17,7 инчи (23 Материјал : Керамика Земја на потекло : Италија...

DEN 1388.80

◆ Сопственик на чадор со висок квалитет : Направено од трајни метални мрежни конструкции и врвна израбо

DEN 133.60

Чада за складирање на чадор за автомобили Спречување на прашина и влага го повредиле вашиот сакан чадор

DEN 2.33

Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува Штарот за чадор е дизајниран д�

DEN 1137.60

Големина : 42x29x57.5cm (должина x ширина x висина), ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве на

DEN 10336.00

Ракување : Двете страни на трупот се опремени со вклопени рачки, материјал за алуминиумска легура, издрж

DEN 2.33

Список на пакети 1 x Карактеристики на држачот на чадорот поставен на wallидови задебелување на материјал

DEN 3.00

1 Висок материјал за квалитет : Добра изработка, издржлива 3 Молтифункција Контејнер : Има чадори и други

DEN 1.67

Засилување и продлабочување на дизајнот, големиот чадор со долга рачка може да се чува и безбедно...

DEN 339.84

Можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа Ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1 инчи поради рачно мерење

DEN 393.60

Број на модел : стои чадор Материјал : пластика Функција : Продавница Материјал : ПП+ лепило...

DEN 1.00

Големина на производот (W X D X H) : 14,6 x 2,3 x 2,3 инчи (37 Материјал : Керамика Земја на производство : Јапонија Сп�

DEN 2.67

Голем капацитет : 5 куки дизајнирани да висат преклопни чадори, долгите и кратки чадори се чуваат одделн�

DEN 995.20

☆ Големина : (приближно) 42x25x60cm, Едноставна инсталација : штандот на чадорот е лесен за склопување, опреме

DEN 0.67

Чипка + железо + пластика Додатоци за цветни девојки за свадба Погодно за свадба, забава со топки, чипка о

DEN 1425.60

Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашио

DEN 755.20

Застанете чадор за домаќинства, едноставна форма, да се создаде едноставен живот Исклучителна кука од к