.

.

Попуст
Чадор за патувања во чинеин автоматско отворено компактно склопување на сонце и заштита од дожд Среќен Шавуот Јудаик

Чадор за патувања во чинеин автоматско отворено компактно склопување на сонце и заштита од дожд Среќен Шавуот Јудаик

DEN 1.67

Износот
Залиха

Направено од траен алуминиум, стаклена стакло и 100% понга. Увезени. Увезен, изработен од траен алуминиум, стаклена стакло и 100% понга. Чадорот за патувања со целосна големина се затвора до компактна големина. Canopy автоматски се отвора/затвора на допир на копче. Долги 11-инчи кога се целосно затворени. Рачка со мека зафат за удобно држење; лента за зглоб за носење без раце. -Хи драги, ајде да се појавиме! -Не. Дождува надвор! Лесно притискање се отвора или влечењето ја распаѓа рамката. Крошна е целосно водоотпорна, дури и во најтрофејната дождовна бура. Полиестерската ткаенина понге не само што штити од вода со тоа што ќе ја отскокне, туку е и доказ за нечистотија и УВ-зраци, и се суши брзо. Вратилото и ребрата на фиберглас обезбедуваат дополнителна безбедност во случај на бура од гром. Чадорот е доволно мал за да се вклопи во вашата торба. Исто така, ќе го надополни вашиот стил ако се носи со рака. На 11 инчи во должина и помалку од една фунта во тежина, тоа е лесен додаток, без разлика дали е во торба или во ваша рака. Нашиот чадор за патувања во кинеин е тенок избор без компромис.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 441.44

red dress pants for women cotton summer dress overall dresses burgundy / red dresses cow dress baptism dress for women garden party dresses for women womens shirts dressy dress capris for wo

DEN 3.33

Два панели со една крошна и шест панели со двојна крошна Го користи патентираниот Систем За Ослободувањ

DEN 276.64

Совршено за лето, пролет, есен и зима Нови изданија секој ден Миење на рацете или миење на машината...

DEN 216.64

06 ''Должина : 74cm / 29.32 ''ракав : 22cm / 8.Т кошули за жени манс маички со долг ракав, прилагодени маички дизајн пр

DEN 3.00

Добредојдовте во нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи...

DEN 176.00

"Пробај БЕЗ РИЗИК" : Носете УДОБНО Или ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД! 30дневен тест за носење! БЕСПЛАТЕН превозот и се �

DEN 3.33

Кога Овој Основен и класичен летен фустан е во вашата гардероба, тој може совршено да го реши проблемот �