.

.

Попуст
Чевли за трчање на патеки допокк унисекс решетката за дишење удобно лесни патики за дишење

Чевли за трчање на патеки допокк унисекс решетката за дишење удобно лесни патики за дишење

DEN 3.00

Износот
Залиха

Повлечете го затворањето. Guber guber one one ѓон : надворешната страна што не се лизга, обезбедува својство на безбедност, удобна и дишена маснотии, обложена со влага, брзо сушење, спречува мирис, чувајте ги нозете свежи цел ден. ✿ Светла тежина ѓон : Одете на надворешната страна во удобност и самодоверба, нашето стапало дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. - Совршената сандала за секојдневно : Неговиот едноставен и убав дизајн, светлина и дишење, ве натера да изгледате многу модерно, можете да одговарате со фармерки, фустани и друга облека. ✿оказии : Сандалите на отворено дами можат да се користат во секоја обична пригода, шопинг, работа, плажа, одмор, забава, одење и така натаму. Овие сандали се убавиот избор за летно секојдневно или облечено носење. - Ако сте наишле на какви било проблеми со квалитетот на производот, испратете ни е -пошта. Ние ќе дадеме се од себе за да ги решиме проблемите во рок од 24 часа. ❤description : Пол : Womenените/мажите Горниот материјал : Mesh единствена материјал : Материјал за гумена постава : PU Insole Материјал : Гума Сезона : Пролет, есен, лето Погодни сцени : Надворешно/секојдневно/забава/плажа/работа/Стил на слободно време : Обичен, мода Стил на пети : Метод за затворање на пети : Слики-на-пета Висок стил : Ниска потпетица Зголемување на високо : Не чевли пета висока : 3см/1.18 '' Платформа за платформа : 1 см/0,39 '' Пакет : 1 пар чевли (не вклучувајќи чевли) Боја : Бела големина : 9,5-10 Промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Гума ѓон Гума ѓон Гума ѓон Гума ѓон Рибок е инспиративна компанија за атлетски животен стил која отсеко�

DEN 3.33

Увезени Гума ѓон Овој машки чевли е за : Каскадија 15 е за тркачи кои сакаат да се чувствуваат заштитени д�

DEN 4069.92

Удобност и заштита што може да се дише решетката и заварените заварени PU, ги одржуваат овие тркачи на па�

DEN 1.67

Гума ѓон Flytefoam Lyte Technology ASICS најлесна тежина на средна формулација која обезбедува континуирана перница

DEN 2399.20

Уште поголем зафат, и подинамичен горен дел постави нов висок бар на перформанси и вклопување Од 1947 годи

DEN 2.33

Увезени Гума ѓон ★ MSEH црно погодно за пролет, лето и есен : висококвалитетни мрежи за дишење за да ги зад�

DEN 448.00

100% синтетички Етилен винил ацетат ѓон ★ Уникатен моден дизајн, оптимален избор за сите можности : опушт�

DEN 3.00

Овој легендарен тркач за патеки повикува на некои груби авантуристички патеки Трчајте природно : Нашат�

DEN 1663.52

Направени во САД или увезени Гума ѓон Рамка за стабилизација на ЕВА и ја засили средната должина Клип за

DEN 1.67

Наменето за механика и тимови кои бараат добра целодневна удобност додека се на патеката за нечистотиј�

DEN 2422.40

Синтетички ѓон Горниот материјал : Термопластична полиуретанска мрежа Затворање : чипка...

DEN 1119.84

CMEVA Midsole : Компресија обликувана Ева Мидлоу обезбедува оптимално лесен амортизирање Удобност : Подготве�

DEN 0.67

Увезени Гума ѓон Останете фокусирани : Со нашата надворешна плоча Maxtrac и мултинасочена шема на Trailclaw Lug з�

DEN 1279.20

Упатство за технологија : Закривениот единствен дизајн и вкочанетост на нашата технологија за водичи ј�

DEN 2.00

Гума ѓон Nike React Foam нуди меко, мазно возење што додава малку пролет на вашиот чекор Дополнително амортизи�

DEN 1528.16

Останете суво : Пути за настани што се наоѓаат во временски услови околу стапалото, ве одржува подготвен

DEN 3.00

Високи перформанси во сите околини : Надворешната плоча од Train Tack обезбедува влажно влечење, дренажните

DEN 2551.84

Синтетички ѓон Синтетички ѓон Икона се префрла од асфалт до патеки со Nike Air Zoom PegasTrail Оставете ги нозете д

DEN 246.40

Синтетички ѓон Единствен материјал : синтетички Маратонки Бестселер од Dynafit совршен за целосна употреб

DEN 1.33

Синтетичкоигулаб Гума ѓон Саломон Машки чевли #Ref! Чевли Црна / Clematis сина / запалена портокалова боја Син�

DEN 1599.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Гума ѓон Горниот инженерски мреже�

DEN 2.00

Мулти намена (функција) : Додадете удобност во перформансите во обични прилики; носете затворено, околу �

DEN 2.33

Увезени Гума ѓон Синтетичка кожа и мрежна мрежа : лесна, удобна и дишење, подобрување на перформансите и

DEN 1008.00

Ви благодарам ? Совети : Нашата големина е стандардна големина, ве молиме проверете ја големината внимат

DEN 0.33

5cm 42 EU = соодветна должина на стапалото 25.0cm 40 EU = соодветна должина на стапалото 24.5cm 47 ЕУ = соодветна должи�

DEN 2239.84

Заштитно и грипливо и изградено на мида со врвно враќање на енергијата и амортизирање, благодарение на �

DEN 2479.20

Гума ѓон Планинско трчање, редефинирано за оние што бараат совршена комбинација на одговорност, стабил

DEN 1584.00

Синтетичкоимрежа Увезени Гума ѓон Синтетичкоимрежа Увезени Гума ѓон Менс Брукс Калдера 3 : : Се искачи н�