.

.

Попуст
чевли за водење чевли за мажи на Adidas Alphatorsion 2.0

чевли за водење чевли за мажи на Adidas Alphatorsion 2.0

DEN 2.33

Износот
Залиха

100% текстилна синтетика. Гума ѓон. Машки чевли за трчање изградени за брзина во сите правци. Редовно вклопување; Затворање на чипка за Snug Fit. Инженерски текстил горен со заварени засилувања на TPU за издржливост и мала тежина. Отскокнувањето со двојна густина и средната мерка на ЕВА обезбедуваат амортизирање. Гума на надворешна плоча и торзија од 360 степени за експлозивна брзина во сите правци. Довербата во вашиот чекор може да ве однесе преку вашите дневни милји. Овие машки чевли за адидас имаат двојна густина отскокнување и мида на Ева за лесна амортизација. Гумена надворешна плоча со торзија од 360 степени ви помага да се движите во која било насока.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 703.84

Перформанси Тоа е нормално, ова е мирис на лепак, само ставете неколку дена или облечете неколку дена ќе

DEN 1679.20

3слој без шиење горниот дел : за севкупно неверојатно вклопување и чувство Системот за вентилација го на

DEN 2.33

Гума Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон адидас Менс Трчање Чевли Беспрекорен мрежен горен дел со �

DEN 638.40

Практично секој пар од дното на нашите мажи вклучува барем еден, ако не и неколку џебови, доволно голем з

DEN 2.00

Синтетичкоигулаб Гума ѓон Увезени Затворање на чипка Горна мрежа Фатете непречено возење во иднината н

DEN 0.33

Синтетички гумен ѓон Амортизиран За Брзина Зум Воздухот е лесен и реагира за брзи, повторувачки движења

DEN 920.00

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Спортскиот Ремикс Пума Мираж има лесен, лесно спакуван дизајн �

DEN 2719.84

Гума ѓон Чевли за трчање Перфориран горен Единица за зумирање на воздухот Гума ѓон Чевли за трчање...

DEN 2.00

Увезени Гумен ѓон Пената со горивни ќелии обезбедува погонско чувство за да ви помогне да ве одведе нап�

DEN 3103.84

Увезени Гума ѓон Ткаенина : мрежа Гума ѓон Пукана јака и стапало, детали за рефлексивни лого...

DEN 234.08

100% ткаенина Увезени Кожен ѓон Вратилото мери приближно со низок врв "од лак убаво се придржува кон лакот

DEN 1599.20

Текстил Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Технологија на Flytefoam Midsole Нашата техн

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Текстилна Синтетика Произведено

DEN 0.67

Увезени Гумен ѓон Надворешниот пластичен бројач за потпетици помага да ја зацврстите ногата Дебелото, �

DEN 0.67

Произведено во САД или Увезено СЕГА УШТЕ ПОУДОБНО : средниот ѓон Со Патент обезбедува лесна еластичност

DEN 879.84

Гума ѓон Fuelcell Foam дава пропулзивно чувство за да ви помогне да ве однесе напред Синтетички горен Hypoknit го �

DEN 1456.00

100% синтетички Увезени Гума ѓон Машки чевли за трчање со високи перформанси со мазно, флексибилно возење