.

.

Попуст
Chictry Kids Spandex Full Body Unitard Turtle-Neck Dance Sumpsuit Облечи костум за унисекс дете

Chictry Kids Spandex Full Body Unitard Turtle-Neck Dance Sumpsuit Облечи костум за унисекс дете

DEN 111.84

Износот
Залиха

70% полиестер, 20% спандекс, 10% метал. Затворање на патент. Унисекс Детски спандекс Костим на целосен тело. Добра затегната, не смачкана, удобна ткаенина. Долги ракави, основен и класичен стил, мора да има за сите деца. Turtleneck со дизајн на задниот патент, лесен за носење или исклучување. Совршено за танцова пракса, гимнастика, балет, атлетски, спортови, костум за Ноќта на вештерките итн. -Покоремена големина - | должина | градите - | - половината |- - колк | - Должина на ракавот - | јака - - S | - - 3-4 години - | - 33 "/84cm | - 19,5"/50cm - | 18 "/46.5 cm | 21 "/54cm | - 13.5"/34cm | - 10 "/26cm - М | 4-5 години - | 36,5 "/93cm - | - 20,5"/52cm -| 19 "/48.5cm | 22"/56cm | - 14,5 "/37cm | - 11" /28cm - L | 5-6 години - | 40 "/102cm - -| 21 "/54cm | - 19,5" /50.5cm - | - 22.5 "/58cm - | - 15.5"/40см - -| - 11,5 "/29.5cm - xl - | 7-8 години - | - 43,5"/ 111cm - | - 22.5 "/58cm - | - 21,5" /54.5cm - | 24 "/62cm | 17"/ 43cm - | 12.5 "/32cm- xxl - | - 9-10 години - |- 47 "/120cm | - 24,5"/63cm - | 23 "/58.5cm | 26"/67cm |- 18,5 "/47cm | - 13.5" /34.5cm 3xl - | - 11-12 години - -| - 50,5 "/129cm - | - 26.5"/68cm - | - 24,5 "/62.5cm - | 28"/72cm |- 19,5 "/50cm | - 14,5" /37.5cm 4xl - | - 13-14 години - -| 54 "/138cm | - 28,5"/73cm - | 26 "/66.5cm | 30"/77cm -| 21 "/53cm - | 15,5"/40cm- 5xl - | - 15-16 години | - 57,5 ​​"/147cm - | - 30,5"/78cm - | - 27.5 "/70.5cm - | - 32.5"/83cm - | 26 "/66cm - | - 16.5" /42.5cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1216.00

Краток Ракав 2023 Облека Земја Концерт Y2 K Памук Екипажот Вратот Брод Вратот Графички Салон Блуза Маичка З

DEN 2.00

Сетот Вклучува : 1 парче Балетско Трико Без ракави,двојни ремени за рамо за шпагети се вкрстуваат одзади.

DEN 948.80

Материјалот што дише и се суши брзо, дозволувајќи му на воздухот да тече низ ткаенината Лесно за машинск

DEN 2.00

Полиестер, спандекс, чипка Затворање на копчињата Само миење на рацете Леотард е изработен од полиестер

DEN 127.84

Тинејџерки Високо Исечени Панталони Со Права Нога Цветни Графички Панталони За Жени Ленен Салон Летни �

DEN 0.67

Затворање на копчето Бидете храбри и провокативни Остануваат гроздобер, но никогаш конвенционални...

DEN 0.67

进口 Повлечете го затворањето Машински миење Леотарди за девојчиња балет, 90% памук 10% спандекс Танц леота

DEN 1.67

Womenените Смешна графичка кошула за зајак / јајца Смешна графичка маица за велигденски зајаче прави да из

DEN 536.00

Повлечете го затворањето Машинско Перење Микрофибер основен резервоар трико со предна нотка Целосна п�

DEN 1.00

Блуза со кратки брод со ливчиња for teen girls valentines day shirts women short sleeve workout tops for women cute teen girl clothes womens sexy tops leather shirt

DEN 640.00

92 полиестер 8 еластин Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Сурфајте на 6...

DEN 3.00

??? Лесна јакна дами тренингот со лесни маички жени маици за жени лето јадење врвно атлетско носење за же�

DEN 1.67

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Ткаенина : Памук, шифон, костумот е супер

DEN 103.20

Памук, спандекс Меки затегнати балетски танцувачки леотар, кратки ракави Брзо сушење ткаенина, дишење и

DEN 3.00

80% полиестер, 20% бронзинг крпа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалите

DEN 335.84

Да се ​​направи ефектите од фотографијата и осветлувањето, бојата на сликата е малку различна од реалн

DEN 745.60

Краток V Вратот Блуза Кошула ♬ Лето Fall Маица Женска Облека Земја Концерт Y2 K Краток Ракав V Вратот Шифон �