.

.

Попуст
ЧОФИЛОРД 6 Спакувајте Модни Очила За Читање За Жени Мажи Сина Светлина Блокирајќи Ги Преголемите Квадратни Читатели Со Пролетна Шарка

ЧОФИЛОРД 6 Спакувајте Модни Очила За Читање За Жени Мажи Сина Светлина Блокирајќи Ги Преголемите Квадратни Читатели Со Пролетна

DEN 2.00

Износот
Залиха

Пластична леќа. Extraономски Дизајн : Дополнителни лесни акрилни рамки отпорни на гребење и против лизгање; Големата рамка за очила има флексибилен дизајн на пружинска шарка за да ги собере сите форми на лице. Рака : 138 милиметри. Секој пар компјутерски очила, штити од штетно сино светло од компјутери и други електронски уреди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Увезени Поликарбонат рамка Акрилна леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 50 милиметри Мост : 18 мили�

DEN 582.40

Клипот Max Detail е лесен двогледен лупа што се прицврстува на вашите очила за ДА ви даде 2x зголемување на мн�

DEN 3.33

Не поларизирани Мост : 18 милиметри Подлога за обложување отпорна на гребење Поликарбонат леќи...

DEN 0.67

Самостојна лупа со ротација од 360 степени, можете да се движите под кој било агол што сакате.Екстра голем

DEN 479.84

Увезени Пластична рамка Акрилни леќи Неполаризирана УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 50 ми

DEN 79.84

Два пара стилски женски / машки / унисекс "Дизајнерски" стил очила за читање по фантастична цена!...

DEN 111.20

Рамки во класична форма, изгледаат добро на секое лице Метална рамка со мала големина со пружинска шарк�

DEN 131.20

Пластична рамка Пластични леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 52 милиметри Стилски правоаголен дизајн �

DEN 1.33

Ширина на леќи : 59 милиметри И со секој стилски пар прифатлива цена, можете да ги создадете сите погледи �

DEN 2.33

Благодарам!Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 см, припаѓа на нормалниот феномен.Ние ќе

DEN 2.67

Неполаризирана.100% услуга за замена или враќање, доколку се појави оштетување на производот, ве молиме к�

DEN 1.00

Метална рамка Пластични леќи Неполаризирана Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита...