.

.

Попуст
Чсоу Квадратна Гумена Врата Испакнатина Неми Анти-Судир Врата Запре За Тоалет Врата Врвот Кујна Спална Соба Стоп Затворен Врата Затворач

Чсоу Квадратна Гумена Врата Испакнатина Неми Анти-Судир Врата Запре За Тоалет Врата Врвот Кујна Спална Соба Стоп Затворен Врата

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ја Поправи вратата лист. ● Површинска Обработка+ Замрзнато. Метод на инсталација] монтажа на ѕид, монтажа на подот. [Опсег на примена] сите видови лисја на вратите итн. [Главни Карактеристики] Лесен за инсталирање, компактен и тивок. Ја Поправи вратата лист.● Површинска Обработка+ Замрзнато. Метод на инсталација] монтажа на ѕид, монтажа на подот.[Опсег на примена] сите видови лисја на вратите итн.[Главни Карактеристики] Лесен за инсталирање, компактен и тивок. Име на производот : Допир На Вратата/ Стоп На Вратата[ Главен материјал] : легура На Алуминиум, висина на гума : 29мм тежина На Производот : 0,169 КГ Главни карактеристики : убав, стилски, издржлив опсег на Употреба : Вклучени се Сите Видови Пакети за врати : 1 стопернот На Вратата : 1. Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да се разликува од сликата.2. Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 1 - 2см различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Лесен за инсталирање, не е потребно дупчењетешкиот дизајн обезбедува стабилно стоење на сите површини.�

DEN 884.80

Име На Производот : Држач За Врата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина На Основата на Ударот : 20 x 27m_m /

DEN 0.67

За разлика од другите врати, нашите магнетни врати може да се ротираат на зглобовите за да се подобри вш�

DEN 1.67

Име на производот : Затворач На Вратата; Нето Тежина : 68гр Содржина На Пакетот : 1 х Затворач На Вратата; Ма

DEN 1.67

Плантажа Блендата Хардвер Плантажа Блендата Хардвер Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Затворач Скрие�

DEN 2.33

[Димензија] Монтира на подот и мери 46мм / 1,81" висина и 42мм / 1,65" дијаметар на гума, дијаметарот на металното

DEN 111.84

Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина Должина на пакетот : 5 2" Ширина На Пакетот : 6 1" Висина На Пакето�

DEN 2.33

[ШИРОКО КОРИСТЕНИ] затворачите на вратите со кука,можете да ги користите овие затворачи на вратите во б�

DEN 223.84

[Димензии : 2 ИНСТАЛАЦИЈА НА ЅИД : ПОГОДЕН ЗА ВРАТИ ОД СЕКАКОВ ВИД не сте сигурни за дупчење дупка на вашит

DEN 784.00

Индиската полица Произведува Ексклузивни И Уникатни Производи За Украсување На Домот, преку Заживувањ�

DEN 1265.60

? УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА ПРАГОТ : ходор буквално ја држи вратата отворена! Прилагоден дизајн инспириран од "И

DEN 1.33

Заштитете Ја Големината На Ѕидот : Долга и Ширина од 1,77 инчи, дебелината е 0,4 инчи Дебелина; применливо за

DEN 1.67

Пвц Големина на производот : Должина, ширина и висина се околу 3.941.970.79 инч, грешката е околу 0,20 инчи...

DEN 179.52

Безбеден материјал од легура на цинк, еколошки и украсен затворач на вратата со поголема тежина Матери

DEN 592.00

Нашите цели се да обезбедиме разновидност и квалитет на артиклите и да им понудиме најдобра услуга на н�

DEN 1.67

Материјал : Нерѓосувачки Челик Лесно за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Без ' рѓ

DEN 116.64

[Заштитете Ги Децата И Домашните Миленици] : Спречете случајно заклучување поради силен ветер, деца или �

DEN 2.00

Избегнувајте бучава при отворање и затворање на вратата, што влијае на семејниот одмор Овој стил е за уд

DEN 3.33

Можете да уживате во услугата за враќање и размена, и ако имате какви било потреби за пакување на произв�

DEN 2.33

Име на производот : Двојна Топка Фати; Нето Тежина : 41г Содржина На Пакетот : 1 х Двојна Топка Фати; Материј