.

.

Попуст
COSMAY 5Pcs DC 12v Серпентина 4PDT 14 Пински Зелена LED Општа Намена Моќ Реле w Приклучок База

COSMAY 5Pcs DC 12v Серпентина 4PDT 14 Пински Зелена LED Општа Намена Моќ Реле w Приклучок База

DEN 2.33

Износот
Залиха

Релеи. Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Реле Модел HH54 PL Приклучок Модел PYF14 A Серпентина НАПОН DC 12v Светло Боја Зелена Тип 4 PDT(4 NO 4 NC ) Број На Терминали 14 Монтирање Железнички Тип 35mm DIN Железнички Одредување Големина Монтирање Дупка 4.5 x 4mm/0.18" х 0,16"(Л*В) ГОЛЕМИНА На Релето (ПРИБЛ.) 4 x 2.7 x 2cm/3 "x 1.1" x 0.8 "(L*W*H) Големина На Штекерот 7 x 2.9 x 2.9 cm/2.8 "x 1.1 " x 1.1"(L*W*H).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �