.

.

Попуст
Црево Боцка 1/4 3/8 1/2 Бсп Женски Конектор Конектор Цевка Фитинг Спојка Адаптер Месинг 6/8/10мм Црвена Рачка Рачка Топката Вентил За гасоводот

Црево Боцка 1/4 3/8 1/2 Бсп Женски Конектор Конектор Цевка Фитинг Спојка Адаптер Месинг 6/8/10мм Црвена Рачка Рачка Топката

DEN 3.00

Износот
Залиха

Добро запечатување, побезбедно, посилно, отпорно на корозија и долг век на траење. Боја : Златен Тон, Црвена. Материјал : Пластика+Месинг+Метал. Пакет : 1 ПАРЧИЊА х Топчест Вентил. Добро запечатување, побезбедно, посилно, отпорно на корозија и долг век на траење. Боја : Златен Тон, Црвена. Материјал : Пластика+Месинг+Метал. Пакет : 1 ПАРЧИЊА х Топчест Вентил. Широко се користи во градини, пумпи, аголни резервоари за дождовница, надворешни славини, врски за дождовница со кофи, собирачи на дождовница, водоводни цевки итн. Може да се користи и во механичка опрема, индустриска опрема, водоснабдување и дренажна опрема.Месинг топчест вентил, бсп женски конец до типот на шипката на цревото, црвена пластична обложена метална рачка на рачката.Прилагодлива жлезда за пакување на стеблото, отворете брзо и затворете ја работата.Работен медиум : природен гас, воздух, вода, гориво, широко користен во снабдувањето со нафта, наводнување и пневматски цевки.Име на производ : Топчест Вентилбојка : Златен Тон, Црвен Материјал : Пластика+Месинг+Металпакет : 1 ПАРЧИЊА листа за Пакување со топчести Вентили1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

[Висок Квалитет] тешкиот вентил е изработен од одличен месинг за долготрајна употреба, отпорен на абење

DEN 191.20

Ви благодариме за разбирањето €Услуги На клиентите ● Ако имате какви било прашања во врска со гроздобе

DEN 177.76

БОДЛИКАВА ЦРЕВО КОНЕКТОРИ овој вентил ќе биде одличен избор за апликации за исклучување и контрола БОД�

DEN 2.33

Јаглероден челик фосфат обложени тело Челична топка Паштета седишта / пломби Незаклучување Јаглероден

DEN 1.67

Вистински оем замена дел Китинг е давател на услуги за храна посветен на извонредност во квалитетот и ф�

DEN 191.68

Супер лесен за отворање и затворањеМногу полесен за ракување од оригиналниот вентил со кратка Трачка...

DEN 1.67

①Пакетот Вклучува 2 ПАРЧИЊА 3 / 8" Женски х 3 / 8 " Женски Навој Топчест Вентил ●Цврст Месинг Q вентилите за и

DEN 0.67

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 357 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 2.67

Ќе трае долго време без ' рѓосување / протекување Висококвалитетни затворачки вентили во прехранбената

DEN 249.76

Приклучок, НПТ или Прирабници Двојна унија завршува поедноставување на цевководи Реверзибилните Тефло

DEN 1.33

Автоматски ја прекинува струјата откако вентилот е целосно отворен или затворен, намалувајќи ја потрош

DEN 0.33

Овој вентил е изработен од бронза за поголема јачина и отпорност на корозија од месинг Женски Националн

DEN 1.33

Материјал : Позлатен Месинг; Вкупна Големина : 40x19x36mm / 1, 57x0, 75x1, 42 инчи (L*W*H); Големина На Конец : 1 / 4 NPT Женски

DEN 0.33

Внес На клипот Женски Вртлив х Машки Со Релјефен Вентил Женска Големина На Конец (2) 6" Машка Нишка Големи�

DEN 2.67

Мала Тежина, Лесна Инсталација и истовар Апликации : Аплицирајте За Систем За Вода Со Обратна Осмоза И Д�

DEN 11827.84

Електрично Активиран 3Парче Нерѓосувачки Топчест Вентил Големина 2" Напон 24ВАК Со Топлина...

DEN 2.00

Име на производот : машки х женски навој топката вентил Тип на нишка : машки х Женски Нишка Стандард : БСП.

DEN 257.44

Вентилот има топчест вентил, вај цедалка и спојување на сите во една единица Вентилот има топчест венти�

DEN 178.40

Широк спектар на употреба : топчестите вентили се широко користени во градини, пумпи за вода, аголни рез�

DEN 1.67

Профил2 карактеризирана топка карактеризирана топка за пропорционална контрола Реверзибилни тефлонск

DEN 2.00

Целосно пристаниште 600 фунти ВОГ, 150 фунти ВСП Фалсификувани месинг тело Издувам доказ стеблото Хромира�

DEN 2.00

Нерѓосувачки Челик 304 Топката Вентил, 2 Парче Целосна Порта Тешки За WOG, Со Заклучување Уред (1 / 2" NPT) Серви�