.

.

Попуст
Crosstech Мулти-Употреба Дијамант Бурс 837KR/016S, Триење Зафат Стебло, Средни, Круг Крајот Цилиндар

Crosstech Мулти-Употреба Дијамант Бурс 837KR/016S, Триење Зафат Стебло, Средни, Круг Крајот Цилиндар

DEN 2.33

Износот
Залиха

Направено со природен дијамант. Највисоко оценет. Повеќекратна употреба. Облик : кружен крај цилиндар. ОПИС НА производот Crosstech Мулти-Употреба Дијамант бруси се највисоко оценет мулти-употреба дијамант бруси од независна непрофитна стоматолошка едукација и тестирање на производи фондацијата. Постојат над 1200 различни форми и гриз, КРОССТЕХ е единствениот во индустријата што обезбеди една ниска цена за сите нив. Пет бруси по пакет, произведени со природни дијаманти кои произведуваат повеќе површини за сечење отколку синтетички дијаманти; Исто Така, швајцарската техника со повеќе облоги се користи за да понуди највисоко ниво на ефикасност на сечење со помало затнување и издржливост. Едноделните стебла од нерѓосувачки челик со специјална термичка обработка обезбедуваат цврстина, цврстина и прецизност. Производителот Контакт Информации 800-996-0686.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Направено со природен дијамант Највисока оценета / ниска цена Повеќекратна Употреба Облик : Тркалезна К

DEN 239.84

Круг, дијамантски брус во форма на топка, приближно 3,5 мм во дијаметар 150 Ронки, 100% Природен Дијамант (не с

DEN 239.84

Направено со природен дијамант Највисока оценета / ниска цена Повеќекратна Употреба Облик : ПЛАМЕН...

DEN 1249.60

Произведено Во Канада Највисок квалитет / ниска цена HP shank (44,5 mm), се користи за прави рачни парчиња Димен�

DEN 0.67

Произведено ВО КАНАДА Највисок Квалитет ФГСС Стебло (Зафат За Триење И Кратко Стебло : 16 мм), се користи з

DEN 0.67

Произведено Во Канада Највисок квалитет / ниска цена HP shank (44,5 mm), се користи за прави рачни парчиња...

DEN 2.00

Направено со природен дијамант Највисока оценета / ниска цена Повеќекратна Употреба Кратко стебло Форм

DEN 3.33

Направено Со Природен Дијамант Највисоко Оценет Повеќекратна Употреба Форма : Рамен Крај Конус ОПИС НА

DEN 2.33

Највисок квалитет Повеќекратна Употреба Форма : Рамен Крај Конус HP Shank (44,5 mm Директно Рачно парче) Опис н

DEN 319.84

Приближен Дијаметар на Главата 2,2 мм Дијамантски Брус во Форма На Топка Одлично за гравирање, резба и гр

DEN 1465.60

Направено Со Природен Дијамант Највисоко Оценет Ниска Цена Повеќекратна Употреба Облик : Круша ОПИС НА

DEN 1361.60

Направено со природен дијамант^Највисоко оценето^Повеќекратна Употреба^Кратко стебло^Форма : Пламен...

DEN 723.20

Направено Со Природен Дијамант Највисоко Оценет Повеќекратна Употреба Форма : Превртен Конус...

DEN 239.84

Димензии на пакетот : 1,75" (Л) х 1,25 "(В) х 0,3 " (Ч) Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита...

DEN 239.84

Направено со природен дијамант Највисоко оценет Повеќекратна употреба Форма : рамен крај рамо ОПИС НА п

DEN 3.00

Направено Со Природен Дијамант Највисоко оценет Ниска цена Повеќекратна Употреба Форма : Модифициран з

DEN 1217.60

Направено Со Природен Дијамант Највисоко Оценет Повеќекратна Употреба Облик : Тркалезна Конусна Конус.

DEN 942.40

Направено Со Природен Дијамант Највисоко Оценет Повеќекратна Употреба Форма : Фудбал ОПИС НА производо