.

.

Попуст
ЦУКЕЕКС Четка За Чистење Чистење Топка Сунѓер Избришете Со Рачка, Кујна Четка За Миење Садови

ЦУКЕЕКС Четка За Чистење Чистење Топка Сунѓер Избришете Со Рачка, Кујна Четка За Миење Садови

DEN 2.00

Износот
Залиха

Попогодно за вас при чистење особено за оние кои имаат проблеми со грбот, коленото. ● Заштедете време, напор и пари. ● Флексибилен и силен. ● Богати меурчиња. ●Удобен дизајн на рачката, лесен за употреба и удобен. Попогодно за вас при чистење особено за оние кои имаат проблеми со грбот, коленото. ● Заштедете време, напор и пари. ● Флексибилен и силен. ● Богати меурчиња. ●Удобен дизајн на рачката, лесен за употреба и удобен. Материјал : пластика применлива сцена : домашна големина : како што е прикажано Боја : Сина , Зелена , Розова , Бела Количина : едно парче.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Кујнски чистачи сунѓери : Сунѓер за чистење е навистина прекрасен бришач за сунѓер за алатки за перење п

DEN 2.00

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 0.67

Сунѓер Ергономски дизајниран за удобна поддршка на цервикалниот 'рбет на вратот Поправете ја заградата

DEN 1.67

Разновидна употреба : Користете ги овие чистачи на кое било место каде е потребно чистење Не е важно кол�

DEN 1.33

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 179.04

Поради Разликата Во Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите.Ов�

DEN 127.84

Внатрешно јадро Големина : 10x7x2 Избришете го тенџерето деска Кетли, избришете ја таблата за сечење, гуми

DEN 557.12

Тежина : 0,04 фунти (0,1 кг); Димензии (L X W X H) : 13,2 x 5,7 x 2,0 инчи (335 x 145 x 50 mm) Тежина : 0,04 фунти (0,1 кг); Димензии (L X W X H

DEN 1.00

Многу лесен и удобен за употреба Одличен помошник за чистење кујна Има едноставен дизајн, но многу прак�

DEN 146.72

Вистински хитачи надворешна моќ опрема замена дел За употреба на хитачи / Танака брендирани производи з

DEN 3.00

Кујна И Бања Кат И Ѕид Сунѓер Чистење Четка Број на модел : Сунѓер Четка АЛФ0671 Материјал : Пластика, СТОМА

DEN 1.00

Супериорен квалитет пилинг рампа која чисти подобро за подолго време Абразивната и супериорната моќ на