.

.

Попуст
CXDTBH 5 Во 1 Тип UGREEN USB C ЦЕНТАР НА USB 3.0 5Gbps TF / Sd Картичка 104mb / S Додатоци Магнетни

CXDTBH 5 Во 1 Тип UGREEN USB C ЦЕНТАР НА USB 3.0 5Gbps TF / Sd Картичка 104mb / S Додатоци Магнетни

DEN 9831.84

Износот
Залиха

Податоци за супер Брзина : До 5 Gbps Брзина На Пренос На Податоци, USB 3.0 Hub поддржува супер побрза брзина на пренос на податоци до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0. Поддршка сд / тф картичка читање И пишување во исто време. Автоматско Прикачување на задниот Дел од Екранот на i Mac, Не Е Лесно Да се Лизне. Совршен Дизајн за i Mac, проширете повеќе функција .Без Возач, Приклучок И Игра. Мода, мала и лесна, погодна за Различни прилики, приклучување И Играње Канцелариско Работење/Семејно Кино/Лично Слободно време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не може да се примени Елегантен метален дизајн, Седум USB порти за брзо пол

DEN 2.67

●10 ВО 1 МАСОВНО ПРОШИРУВАЊЕ●СПЛИТЕРОТ 10ВО1 USBC има порта за брзо полнење PD,ПОРТА HDMI, 3*USB 3 0 Пристаништа,и 3.

DEN 1.67

9 Порти Во Едно : со 9 различни излезни порти, USB Центарот Mport 9 C е дизајниран да стане ваш совршен партнер з

DEN 399.84

Инстант Експанзија : Извлечете повеќе од USBC портата НА ВАШИОТ лаптоп, СО 4 K@30hz HDMI, 60w USBC влезна порта За Ис�

DEN 3.00

€USB C Hub Multiport adparter € 5 во 1 usb C hub има 4k@30 HZ HDMI порта, USB C порта за брзо полнење, 1 USB C 3.0 и 2 USB 2.0 порти Користете

DEN 799.84

Боите доаѓаат во сребро, злато, розово злато и вселенско сиво Со две USBпорти од Типот А, Адаптерот има мно

DEN 3.00

USB 3.1 ТипC Центар За Адаптер 4 K Thunderbolt 3 USB C Центар со Центар 3.0 TF Sd Читач Слот Голем пренос на датотеки во се�

DEN 0.67

УСБ ЦЕНТАР До Мулти УСБ 3.0 Адаптер Пристаниште За М1 Про Воздух 13.3 Додатоци УСБЦ Тип Ц Сд Тф Сплитер 11 ПОР�

DEN 1.00

€6во1 Мултипорт Експанзија● Проширете ја вашата единствена USBC порта за Гром 3 во 6порта USB C адаптер ЗА си

DEN 1.33

10во1 МултиПорта Тип Ц Докинг Станица Проширете ја вашата Со 4 K, 1080 P VGA, Gigabit Ethernet, 3 USB 3.0 порта, tf sd картичка �

DEN 2.67

Голема брзина чипови и интерфејс брзината на пренос на податоци, поудобно 10 ПОРТ USB интерфејс поддршка т

DEN 6428.16

Карактеристики : Пренос Со Голема Брзина, Приклучување и Играње, Висока Резолуција, Мултифункционална...

DEN 323.68

ГИ ШТИТИ ЏОЈСТИЦИТЕ НА КОНТРОЛОРИТЕИзработени од висококвалитетен силикон за подобрување на зафатот, �

DEN 1.00

Податоци за супер Брзина : До 5 Gbps Брзина На Пренос На Податоци, USB 3.0 Hub поддржува супер побрза брзина на п�

DEN 1024.00

Типц мобилен телефон паметни експанзија база Huawei Mate10 / P20 секунди промени компјутер мобилен телефон НА г

DEN 2.33

Пд полнење, додека се полни без загуба на енергија, 87w пренос со голема моќност, заштедете време, ефикасн�

DEN 111.84

●4 ПОРТ USB Центар За Порти Q Трансформирајте една ОД USBпортите НА ВАШИТЕ компјутери во четири.1 USB3.0 порта,

DEN 1.33

Во согласност со универзалниот Сериски автобус 3.0 Спецификација Ревизија 1.0 Поддржува истовремено рабо

DEN 1.00

Карактеристики : обратно полнење, пренос на податоци USB3 0 5 Gbps супер брз пренос 3 УСБ3 0 и 1 Усб ТипЦ проширу�

DEN 2.33

Решавање на две потреби на време, кутијата на хард дискот и докинг станицата се комбинираат во , а канцел

DEN 143.84

[ Компактен и Лесен За Употреба] : Приклучок и игра, не е потребен возач; Едноставна структура, лесна и пре

DEN 3.33

USB C ЦЕНТАР СО 4k Pd Полнење, Sd / Микро Читач На Картички, USB 3.0, 3.5 mm Приклучок За Слушалки Тип C Претворете ја е

DEN 284.80

Мате10 / Мате10 Про / Мате 20 / Мате 20 Про / Мате 20Х / Мате 20 5Г / Мате Леново Y7000 / Y7000 P / Y9000 K ДЕЛ Г3 / Г5 / Г7 i Pad Pro (