.

.

Попуст
Cxdtbh градинарска светлина патека светла на отворено, водоотпорни патеки светла за светла на отворено, внатрешен тревник градинарски декор, отворено светилка гради?

Cxdtbh градинарска светлина патека светла на отворено, водоотпорни патеки светла за светла на отворено, внатрешен тревник градинарски

DEN 1.67

Износот
Залиха

Направено од шарена стаклена лабачка, која пренесува светлина и е топла и романтична, и има стилска и елегантна атмосфера. Издржлив приклучок E27, напон 110 ~ 240 V, со употреба на LED, блескаво или сијалица за заштеда на енергија (без сијалица). Прекрасниот изглед, цврстата основа и задебелените столбови ви овозможуваат подобро осветлување, професионални светла за столб на столбови за сончање на отворено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

Осигурете се дека гранките и надградбите не ја засенчуваат сончевата табла под стаклената топка...

DEN 1284.80

Сончева патека со големина светло бело е совршен додаток на вашиот двор Висока ефикасност 100% соларна мо

DEN 1.33

Режим 2 : Останете како слабо светло во текот на ноќта, станете посветли кога ќе се открие движењето 3 реж�

DEN 3.00

Совршено за двор, патеки, градина, внатрешен двор, ограда или настани на отворено како забава, кампување.

DEN 2.67

Вградени батерии за полнење, автоматско во текот на ноќта / автоматско исклучување на изгрејсонце Свадб

DEN 222.40

Осигурете се дека прекинувачот во позиција пред полнење IP65 водоотпорен за употреба на отворено Последи

DEN 623.84

Светлата на пејзажот патека ќе ги апсорбираат сончевите светла и ќе ја наполнат батеријата, а потоа ќе р

DEN 0.67

Може да се префрлите меѓу нив во различни прилики Можете да ги користите каде и да сакате...

DEN 3647.04

IP44 водоотпорни, огноотпорни и издржливи, производи за животната средина Интелигентно осветлување : Вгр�

DEN 112.16

2 V600mah NiMH AAA батерија што може да се надополнува (вклучен) Вклучен : 1 x 8 LED светло на LED соларно напојување...

DEN 2.33

2 V 600 MA (вклучен) Водоотпорен : IP44 Време на работа : Време на полнење 69 H : приближно 8 Hlight Body Size : 12 Осветлувањ

DEN 15962.24

Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница за брендови GJCQZQ и ви посакуваме среќен шопинг! Ние ин�

DEN 6154.40

На отворено на сончев ден, соларни панели ќе ја апсорбираат светлосната енергија во електрична енергиј�

DEN 1547.20

Совршено за вашата градина, двор, двор, двор, пешачка и забава Божиќна декорација Забелешка : Вклучете го

DEN 4765.28

Информации за сијалицата : основата на сијалицата е LED , Напон : 110 V 240 V , максимална Wattage 40 W...

DEN 3.33

Секоја светлина на патеката е широко 18 1 / 2 "висока x 4 3 / 4" 8 "Земјиште од земја Секоја светлина на поплавув�