.

.

Попуст
Daesar Voile Завеса 2 Панели Во Собата, Спална Соба Затемнување Завеси Дупчица Полиестер Црна Еднобојна Дневна Соба Прозорец Третмани 52 W x 54 L

Daesar Voile Завеса 2 Панели Во Собата, Спална Соба Затемнување Завеси Дупчица Полиестер Црна Еднобојна Дневна Соба Прозорец

DEN 2.00

Износот
Залиха

? МОДЕРНА ДНЕВНА СОБА ЗАВЕСИ ? Завесите се погодни за различни стилови на декорација, создавајќи удобна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, работна соба, детска соба, тинејџерска соба итн. ДАЕСАР♡ Д За Желба. Љубовта може Да трае Долго; нека овој момент биде вечен. ? ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ? Машина или рачно перење (до 30 степени) и железо на ниска температура. "Ако имав еден цвет за секој пат кога ќе размислам за тебе, можев да шетам засекогаш во мојата градина. Двете завеси се со иста боја и големина. Ајде да додадеме малку боја во нашиот живот.☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање. ♡ С За Сила. Љубовта ја разбира љубовта; не треба да се зборува. Двете завеси се со иста боја и големина. полу-проегирните завеси се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и романтична.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 639.84

ПолуТРАНСПАРЕНТНИ ЗАВЕСИ Двете завеси се со иста боја и големина Ништо не е потребно помеѓу две љубовни

DEN 465.60

2 панели завеси постави пакет, секој панел мери 52(W)x52 (H) Инчи Навистина се надеваме дека секој клиент може

DEN 1563.20

€Карактеристики}Модерен и убав модел, украсете ја просторијата за да ја заштитите приватноста додека г

DEN 1089.60

Совршен за вашата дневна соба спална соба за учење детска спална соба, филтрирање на светлина, изолациј�

DEN 3.33

Сега Нашите завеси можат да блокираат 3050% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи под�

DEN 1513.60

Материјалот Е АжуриранСо оглед на советите и повратните информации на клиентите, ја подобривме ткаенин

DEN 806.24

€Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот Како Што Се Ноќта н�

DEN 1.67

Со живописни и шарени дизајни, овие модерни завеси додаваат одлична перспектива на изгледот на вашата с

DEN 3.00

НОВО! НАЈДОБРА ВЕШТАЧКА СВИЛЕНА ДРАПЕРИЈА ВО 15 БОИНАПРАВЕНА ВО ИНДИЈА Нагласете го вашиот дом или спалн

DEN 0.33

✿ ✿Овие еден вид завеси ќе ви помогнат да ја трансформирате вашата соба во вашата приватна! Совршен за �

DEN 2.67

Ние сме посветени да ја обезбедиме најдобрата услуга, доколку имате какви било прашања, слободно контак

DEN 238.40

Може да се користи и како фестивалски подарок за вашето семејство и пријатели., ќе биде сакај го)...

DEN 1.67

Опис На Производот : Име На Производот : Карактеристики На Завесата На Вратата : Зачувување На Топлина, В�

DEN 1041.28

Упатства за нега : со голема издржливост полиестерска ткаенина овие панели за завеси за печатење се пер�