.

.

Попуст
Datoo Aquarium Geater Rish Tank Geater Sumperable 100 Watt, 1 години гаранција

Datoo Aquarium Geater Rish Tank Geater Sumperable 100 Watt, 1 години гаранција

DEN 2.00

Износот
Залиха

БПА бесплатно и заштеда на енергија : Секоја пластична компонента на грејачот на аквариумот Datoo е направена со трајна, висококвалитетна, пластика без БПА. Прилагодлива температура : Потребно е само свртете го копчето на горниот дел од грејачот на аквариумот Datoo, можете лесно да ја добиете температурата што ја сакате 68 до 93 ° F) и можете да ја прочитате температурата што сте ја поставиле со бирачот на аквариумот. Изберете грејач на аквариум Datoo, не само што се грижи за вашата риба, туку и заштедете такса за електрична енергија за вас. Школката на грејачот на аквариумот Datoo е направена со расипување, отпорен на корозија, микрокристално стакло отпорен на абење (стакло-керамика), може да се користи во свежа вода и солена вода. Термостат систем за да се осигурате дека вашата сакана риба може да биде среќна и удобен живот. Ова значи дека е безбедно не само за вашите риби, туку и за вас. Цврст и издржлив : Сè уште е загрижен за грејачот ќе биде скршен? Сега да се збогуваме со оваа загриженост. Изберете производи на Datoo = поседуваат приватна домаќинка на аквариум.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 143.84

Срце Почетна Ѓердан Писмо Приврзок Азбука аЗ нерѓосувачки челик ѓердан за жени почетна Приврзоци...

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата Од�

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 332.32

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн