.

.

Попуст
Делтабрез Хв047 Паметен Вентилатор од 130 ЦФМ Со Сензор За Движење

Делтабрез Хв047 Паметен Вентилатор од 130 ЦФМ Со Сензор За Движење

DEN 0.67

Износот
Залиха

Вентилаторот работи континуирано на претходно поставено пониско ниво на корисникот 0 50 70 90 CFM.2 континуирано и наизменично работење и НАСЛОВ НА CA 24 во согласност и е оценет од Лаборатории За Преземање во согласност со СТАНДАРДИТЕ за безбедност на UL и c UL. Кога ќе се открие движење, вентилаторот работи со полна брзина 130 CFM.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2620.80

Но, Ако Не Сте Задоволни Со Овој Производ Поради Некоја Причина, Можете Да Не Контактирате Во Секое врем�

DEN 0.67

3 поставување брзина, (висока ,средна, пониска) 120° осцилација за широк опсег или може да се заклучи во нео

DEN 2.00

*Спецификации : 28.6*28.6*69см Специјална функција за прикажување на собна температура, внатрешна температур

DEN 1.33

[ номинален напон] : dc14 4v [нема струја на оптоварување] : 2 A [брзина] : 23900 вртежи во минута [соодветен напон] :

DEN 2.33

Непрекинато напојување : USB полнењето може да ви донесе 7 часа време на подготвеност, држејќи не подалеку

DEN 1.00

Ова е нормално и неизбежно Ако имате време, добредојдовте во нашата продавница за купување, ние ќе се по�

DEN 0.67

ОСЦИЛИРАЧКИ ДИЗАЈН : осцилирачката глава ви овозможува да го поставите вентилаторот на пиедесталот, на�

DEN 2.67

Име на производот : Биро Вентилатор Мотор;Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 220 V, 018 A;Моќност : 50 W...

DEN 1499.20

3 поставките за брзина нудат прилагодлива удобност на вашето претпочитано ниво Прилагодувањето на агол

DEN 1096.00

Лесни тркала за ветер, материјал од стаклени влакна, зголемување на брзината, заштеда на потрошувачка н�

DEN 0.67

Време на испраќање : 12 Дена, Проценето Време На Пристигнување : 1225 Дена, Ако Имате Какви било Прашања,Ве М�

DEN 3439.84

Има ЗАПЕЧАТЕН МОТОР СО ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА за да го заштити од загадувачи и оштетување на водата & вклучен

DEN 1.00

Боја : како Што Е прикажано Геометриски Дизајн Заштитен Капак вие за заштита на вашиот вентилатор оште�

DEN 800.00

Можете да ги споделите овие капаци за безбедносни вентилатори со вашето семејство и пријатели, бидејќи

DEN 1091.52

Чувајте го Овој Вентилатор за Продавница Со 3 Брзини Со Постојана рака во вашата гаража, канцеларија или

DEN 8027.20

Надворешен Вентилатор За Замаглување : Лесно ќе го Соберете Вашиот Вентилатор Едноставно Следете Ги Вк�

DEN 2719.84

3 Брзини На Удар : Моќност : 1 / 2 кс, 115В / 60хз Овој двигател на воздухот нуди три прилагодливи опции за прото

DEN 428.64

заштита на вашиот вентилатор оштетени од, како и прекрасна декорација за тоа вентилатор покритие...

DEN 0.67

ПРОТОК НА ВОЗДУХ со ГОЛЕМА БРЗИНА : индустријата води висок проток на воздух до 4800 CFM...

DEN 5529.44

Од страна на страна осцилација или брави во место Метална Рамка и алуминиумски сечила за максимална изд

DEN 1.00

€МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ овој 18Инчен вентилатор за подот со голема брзина опремен со мотор ОД 1 / 6 КС и 3 цврст�

DEN 2.33

Опсег : Ресторани на Отворено, Бензински Пумпи, Станбени Дворови, Големи И Средни Канцеларии, Изложбени �

DEN 2.33

Овие циркулатори на воздухот често се користат за работни станици за ладење на самото место или произво

DEN 1.33

Плус, алуминиумските сечила се отпорни на ' рѓа за долготрајна употреба Вентилаторот за барел со директ�

DEN 0.67

€é Ставка : Мобилен Циркулатор За Воздух `+Напон : 115 VAC `+Проток на воздух : 8350 / 12, 250 ЦФМ €●Моторно Куќиште

DEN 2.33

Водоотпорен Отпорен На Прашина : електричниот капак на вентилаторот е изработен ОД 210д Оксфордска ткаен

DEN 1597.12

РАЗНОВРСНА МОЌНОСТ ЗА СУШЕЊЕ НА ИЗВЕДУВАЧОТ ОД 4 ПОЗИЦИИ ЗА поплави и протекување, за сушење теписи, под�