.

.

Попуст
ДЕПИЛА автомобил кросовер Аудио Делител Прилагодлив Хифи Звучник Високи Тонови Бас 2 Начин Кросовер Домашен АВТОМОБИЛ САМ Сам Звучник Кросовер Филтер Комплет Зву?

ДЕПИЛА автомобил кросовер Аудио Делител Прилагодлив Хифи Звучник Високи Тонови Бас 2 Начин Кросовер Домашен АВТОМОБИЛ САМ Сам

DEN 1203.20

Износот
Залиха

Усвојте уред за заштита од прекумерна струја, издржлив и долг работен век. Висококвалитетни компоненти, фина изработка, без заварување, лесен за употреба. Високиот и нискиот звук може да се прилагодат во четири тона, што може да се користи за домашно аудио или аудио во автомобил. Распределбата на басот е попрецизна, басот е силен и моќен, звукот е шокантен, високиот тон е чист, а одличниот квалитет на звукот го прави звукот посовршен. 2-начин кросовер модул само, не вклучува други додатоци демо снимки во слики!. Депиласпецификација : Тип На Проект : 2-Насочен Кросовер Модулдимензии : 45х28х28мм/1, 7х1, 1х1, 1инмодел : И4а2материјал : металкросовер фреквенција : 3800хзмаксимална моќност : 120применлива импеданса : 5-8охмобој : како што е прикажано.Пакетот вклучува : 1 x 2-Насочен Делител Модул.

Декларираните карактеристики

Project Type:
2-Way Crossover Module
Dimensions:
45x28x28mm/1.7x1.1x1.1in
Model:
I4A2
material:
metal
Crossover frequency:
3800HZ
Maximum power:
120w
Applicable impedance:
5-8ohm
Color:
As shown.
The package includes:
1 x 2-Way Divider Module :
Поврзани производи
DEN 6709.28

Големина : 137х106х26мм точки На Исклучување : 550хз, 4800хз Импеданса : 48 оми Вкупна моќност : 280 W (бас 65%, среден о

DEN 1.00

Кросовер точка : 350 Hz Стапка на работа : 350 W Крстот наклон : 12d B / октомври Големина : 45,5 мм105,5 мм Користете 5н

DEN 463.52

дизајниран за домашно или професионално аудио префрлување Поддршка некомпресиран 2канален лпцм дигита

DEN 433.60

Боја : 1 парчиња Пакетот Вклучува : 1 x звучник фреквенција drvider со разводна кутија Број на модел : 2 Начин Д�

DEN 506.72

Користење на уред за заштита од прекумерна струја, издржлив и долг работен век #ИМЕ? Задниот авион НА ПХ

DEN 2.33

Додадете 10М СВ (Машки) НА КОМЕТАЛ (Машки) Жолто Ос1 Симплекс Влакна OFNR (Номинален За Подигање) Кабел За Леп

DEN 564.80

Подобрување На Бас Попушта : кросоверот се состои од бас индуктор и полимер магнет, кој може да се подобр

DEN 2.67

Кросовер Фреквенција @ 2 Khz Димензии : Должина : 5,5"(139,7 мм) / Ширина : 4"(101,6 мм). / Длабочина : 3,5"(88,9 мм)...

DEN 1867.20

Кондензатори 2 парчиња Аудиофилна ФреквенцијаПоделен Аудио Кондензатор Делител 400 V 630 V 0.1 u F22u F Звучник �

DEN 1.67

Делителот на фреквенцијата е погоден за висококвалитетен двобас звучник со среден опсег или нискосред�

DEN 0.67

Делителот на фреквенцијата е погоден за висококвалитетен двобас звучник со среден опсег или нискосред�

DEN 2.00

Серија : Опкружувачки Канал Аудио Фреквенција Делител Каталогорија : ХиФи Фреквенција Делител Кросовер

DEN 2.00

Делителот на фреквенцијата е погоден за висококвалитетен двобас звучник со среден опсег или нискосред�

DEN 351.84

Чувајте Ја Точноста На Звукот : Разумни жици, убави компоненти за да го обезбедите вистинскиот звук за д�

DEN 479.20

Елиминирајте Ја Бучавата од Вашиот Систем Покријте ги сите неискористени HDMI влезови или излези во ваши�

DEN 1457.60

Е паметен уред : ДА Струја : 10А.Материјал : Пластика Карактеристики : прекинувач за потенциометар Број на

DEN 1384.32

Моќност : 800 W Погоден За Професионални Сценски Звучници Пакет Листа : 1 х 3 Начин Кросовер Широко Применли

DEN 170.24

Моќност : единечна 400 W; тројно дебагирање : имате три силни, средни, ниски; дебагирање На Бас : поставено н�

DEN 1.67

Алихн Кондензатори Allihn Кондензатори2pcs Аудиофилна ФреквенцијаПоделен Аудио Кондензатор Делител 400 V 630 V

DEN 6412.32

Големина : 137х106х26мм точки На Исклучување : 550хз, 4800хз Импеданса : 48 оми Вкупна моќност : 280 W (бас 65%, среден о

DEN 1.33

Голем дијаметар на жица, отпорност на висока температура, висок квалитет, силен звук без губење на детал

DEN 0.67

Боја : 200 PR Материјал : бакар Број на модел : Е6А2ЦС5Ц тип На Прекинувач : прекинувач за Копчиња...

DEN 575.52

Мултимоден Дуплекс Оптички Кабел 50 / 125, ОМ3, Аква 10 Гигабитни Трансфери До 300 Метри Користејќи 850nm VCSEL Изво