.

.

Попуст
Десктоп Индустриски Адаптер 90W 24V 3.75 GS90A24-P1M Menwell AC-DC SMPS Gs90 Серија ЗНАЧИ Добро Префрлување Напојување

Десктоп Индустриски Адаптер 90W 24V 3.75 GS90A24-P1M Menwell AC-DC SMPS Gs90 Серија ЗНАЧИ Добро Префрлување Напојување

DEN 513.12

Износот
Залиха

Типот на заштеда на енергија на зелена енергија, адаптер за претпријатија од висока класа, може да работи за 7х24 часа долго време. Широко се користи во ОБЛАСТА НА ИТ, безбедност, ЛЕР осветлување и така натаму. Излез 90 W 24 V 3.75 А. Вистински инвентар и брза испорака. Типичен Стандарден превоз е околу 7-12 дена, повеќе од 2 килограми можен брод од ДХЛ / ФЕДЕКС околу 3-5 дена. 100% оригинален, можеме да го провериме серискиот број на веб-страницата на меѓувел. Ние не веруваме во евтини и весели.Разумна цена за обезбедување квалитет и услуга. Купете го сега, заштедете време, спасете живот. Оваа ставка ќе испрати GS90 A24-P1 M*1pcs + бесплатен подарок,уживајте во шопинг и најдобри желби!. Оваа ставка ќе испрати GS90 A24-P1 M*1pcs + бесплатен подарок,уживајте во шопинг и најдобри желби!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 143.68

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка