.

.

Попуст
ДЕТОТИ 90-Ти Роденденски Подароци За Жени, Кригла за 90-ти Роденден, Роденденска Кригла За Роденден На Круна За Неа, Сопруга, Пријатели, Баба, Родена во 1933 година 90 Годи

ДЕТОТИ 90-Ти Роденденски Подароци За Жени, Кригла за 90-ти Роденден, Роденденска Кригла За Роденден На Круна За Неа, Сопруга,

DEN 0.67

Износот
Залиха

Подарете ги чашите за роденденски подароци на вашата љубителка на кафе мама, сопруга, драга стара баба На Денот на Мајката, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други прилики. Ве молиме дозволете 0,5-2 мм разлики поради рачно мерење. Тие можат да се користат уште многу години и нема да исчезнат или да се изгребат. Дајте им го на вашата мајка, сестра, девојка, сопруга, женски соработници, ќерка, баба, внука или вашата најдобра пријателка за нејзиниот роденден или која било друга пригода за да ги насмеете и насмеете. ?Смешни Подароци за 90-ти Роденден : ова е идеален подарок за жените. ? Купете Со Доверба : ние сме толку сигурни во квалитетот на нашата ЧАША. Ве молиме слободно контактирајте не, доколку имате какви било прашања или грижи со нашата кригла за кафе, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.?Посебен Подарок За Спомен За Жените : уникатно смешно кафе или кригла за некој посебен да ги чува засекогаш, негува, чува спомени и да ги користи и ужива во годините што доаѓаат. ?Одлична Идеја За Роденденски Подарок од 1933 Година : овие шолји за кафе се совршен подарок за 90-годишната роденденска забава, четириесетгодишнината од бракот или повторното обединување на часот во 1933 година. ?Погоден За секоја Пригода : Подарете ги нашите роденденски чаши на љубителите на кафе за да им помогнете да уживаат во пијалоците, 11 Унца може целосно да ја задоволи секојдневната употреба, може да се користи совршено во сите прилики, вашиот дом, канцеларија или други места. Е-маил * * ве Молиме измијте ја криглата со рацете пред употреба * вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различните ефекти на мониторот и светлината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Микробранова печка и машина за миење садови безбедни за ваша погодност Лесен За Употреба : големите рач�

DEN 1.00

ДИЗАЈНИ ОТПЕЧАТЕНИ ОД ДВЕТЕ СТРАНИ : Двострани отпечатоци на секоја кригла што ја продаваме ДИЗАЈН НА К�

DEN 207.20

Исто така одличен добијте добро наскоро подарок, сентиментални подароци за вашата пријателка, жена, дев

DEN 175.20

Лесен за употреба и лесен за чистење, оваа шолја за кафе за собирање маслинови гранки Е Безбедна За Микр�

DEN 3.33

ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ оваа кригла за кафе не се продава во продавници Спакувани, печатени и испорачани од

DEN 3.33

Честитки, го најдовте сега. ПОДАРОК КОЈ НЕМА ДА ТРГНЕ НАОПАКУ!❤️】Претпоставувам дека мора да се биде в�

DEN 0.33

Уживајте во утринското кафе или попладневниот чај додека го поддржувате вашиот омилен тим со Брендови �

DEN 2.00

ОБЛИК НА БУРЕ позабавен за држење и одличен и за ладна сода.    Па Што Чекаш? Скролувајте Нагоре и Добијт

DEN 223.84

[ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА] : оваа керамичка кригла за кафе доаѓа во 2 големини, 11 Мл Лесен За Употреба : шолјата за

DEN 1.67

Керамички материјал со врвен квалитет кој е безбеден за микробранова печка и машина за миење садови, шт�

DEN 184.00

Нашата Кригла од 15 унци има големи рачки за лесно држење и отпечаток од обвивка Овие тешки Чаши се безбе�

DEN 1.00

Нашите чаши се едноставен и забавен начин да се каже "Среќен Роденден", "Честитки За Вашата Промоција" ил�

DEN 255.84

Реј Дан е роден Во Калифорнија и живее во Областа На Заливот Сан Франциско Инспритацијата на рае доаѓа о

DEN 271.84

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши и печ

DEN 239.52

Погоден за речиси секој што го сака Исус христос Содржи 11 унци вкусен топол или ладен пијалок како кафе,

DEN 255.84

Висококвалитетен дизајн, голем капацитет од 12 мл, удобно светло со рачка Полу Рачно изработен, исклучит�

DEN 2.33

Полската каменина е без олово и кадмиум Овој регион е познат по својата природно пронајдена бела глина �

DEN 216.00

Нашата Кригла од 11 унци има големи рачки за лесно држење и отпечаток од обвивка Овие тешки Чаши се безбе�

DEN 287.84

Изработени од бела керамика Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Достапно во 11 мл и 15 мл...

DEN 255.68

СМЕШЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК за ЖЕНИТЕ : овие персонализирани чаши за кафе со пресвртница се совршен п�

DEN 3.00

Забелешка : 1 Нормално е дека некои области од левата и десната страна на рачката се оставени празни...