.

.

Попуст
Диналон 103215-0000 Полипропилен Висок Хидрометар 18 Место Решетка За Складирање, 8-1/4 Должина х 8-1/2 Ширина х 9-7/8 Висина

Диналон 103215-0000 Полипропилен Висок Хидрометар 18 Место Решетка За Складирање, 8-1/4 Должина х 8-1/2 Ширина х 9-7/8 Висина

DEN 1.33

Износот
Залиха

Висина на плочата : 7 инчи; димензии : 8-1/4 х 8-1/2 х 9-7/8 инчи. Високи 18 место полипропилен 3 нивоа решетката. Рачките овозможуваат лесен транспорт и складирање на хидрометри. Првите две плочи имаат дупки со дијаметар од 1 инч. Долната плоча има добро; конуси од 1 инчи до 3/8 инчи. Оваа висока полипропиленска решетка од 18 места е специјално дизајнирана за заштита на стаклените хидрометри. Решетката со три нивоа со рачки овозможува лесен транспорт и складирање на хидрометри. Првите две плочи имаат дупки со дијаметар од 1 инч, додека долната плоча има добро што се стеснува од 1 инч до 3/8 инчи. Достапни големини на барање. Висина на плочата : 7 инчи. Димензии : 8-1/4 х 8-1/2 х 9-7/8 инчи. Dynalon® # : 103215-0000.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 605.60

Ротација од 360 долари без Бучно исто така, совршено за складирање канцелариски материјали како што се пе

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 2.00

Карактеристикиводоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки Машина перат покритие ладно циклус...

DEN 3.33

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 121.28

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на те�

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 255.84

е разноврсна и може лесно да се прилагоди Оптимална заштита Комбинацијата на робусна задна страна и изд

DEN 175.84

12 еез4С / 4М / 4Л Црни Заменски Слушалки Уши ДОАЃА СО НИКСТОН КУТИЈА ! Како Што Е Прикажано Погоре Слушалк

DEN 788.80

Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за кабел за напојување и одлична услуга за клие�