.

.

Попуст
Диверзеј Екипажот Прилепување Тоалетна Чинија Почиста Стискаш Шише, 32 Унци, ЦБД539698

Диверзеј Екипажот Прилепување Тоалетна Чинија Почиста Стискаш Шише, 32 Унци, ЦБД539698

DEN 0.67

Износот
Залиха

Задебелена формула се држи до вертикални површини за ефикасно чистење и дезинфекција. За употреба на порцелански тоалетни чинии и писоари - исто така ја чисти керамичката плочка, тушеви, кади, мијалници и други површини отпорни на киселина. Формулата за длабоко чистење брзо продира и ги отстранува тврдоглавите дамки. Свежиот мирис ја остава областа да мириса чиста и свежа долго по постапката за чистење. CIdeal за јавни тоалети кои бараат супериорно ниво на чиста. Пакет од 6. Пакет од 6. Екипажот е најпродаваниот бренд за тоалет во Голманската индустрија. Кога тоалетните чинии и писоарите добиваат таложење на почвата, густата течна формула на екипажот ги раствора дури и најтешките дамки. Овој чистач, средство за дезинфекција и дезодорирање во болница во еден чекор работи брзо за да го олесни и побрзо чистењето. 9.25 проценти HCL киселина формула се држи до вертикални странични ѕидови отстранување на ' рѓа, вода депозити, урична киселина и други дамки. Тиркизна боја со свеж цветен мирис. Кога тоалетните чинии и писоарите добиваат таложење на почвата, густата течна формула на Екипажот ги раствора дури и најтешките дамки. Овој чистач, средство за дезинфекција и дезодорирање во еден чекор работи брзо за да го олесни и побрзо чистењето. За употреба на порцелански тоалетни чинии и писоари.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 1714.24

● Едноставна работа и удобна инсталација Да го направиме животот поинтересен Исто така, обезбедува ром

DEN 1.67

Карактеристики на антизамор подни душеци за дома обезбедуваат целодневна удобност кога стоите подолг �

DEN 1416.00

Неспоредливо издржливо : Направено со не'рѓосувачки челик од премиум одделение Тинцерите ќе ги задржат

DEN 0.67

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Омнисенка UPF 50 Заштита на сонце Управување со влага од омни�

DEN 2.33

тушеви или за нови родители Користете го тоталот за да ги чувате играчките на вашето малечко или корист�

DEN 2.00

Fit For : ★ Volvo S90 V90 CC 2017 2018 2019+, ★ Volvo XC60 20182022 2023, ★ Volvo XC90 20172022 2023 Висок квалитет : Изработено од ABS материјал, �

DEN 3.00

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : Материјал : месинг; Безобразна нето тежина : 48g...

DEN 3.00

Големина (прибл.) : Дијаметар на отворање на чашата 3,5 инчи (8,8 см) х висина 2,2 инчи (5,5 см) / дијаметар на Чин

DEN 1.00

Напоните за полнење се означени на батеријата за циклични и плови апликации Технологијата на абсорбент

DEN 639.20

Овој дизајн е достапен во различни големини (xx голем 24 x 34 инчи) (екстра голем 16 x 24 инчи) (големи 12 x 16 инч�

DEN 223.68

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Направете Америка Флорида тато капа за мажи Гроз

DEN 1.00

Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива Работи добро со какви

DEN 0.67

Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна испорака од 720 дена испорака, заб

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен...

DEN 932.80

Најдобра замена Дојдете со [1] резервоарот за прелевање на течноста за ладење со капачето на резервоаро�

DEN 431.84

Повлекување на затворање Удобно, густо, пријатно и симпатично, овие гравчиња се одличен начин да ја задр

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 143.84

【Пакетот вклучува комбинирани брави од 4, 2 сребрени, 2 црни 【Материјал】 Телото за заклучување е израбо�

DEN 0.67

Заштитете ги вашите бандажи : дизајнирани да ги заштитат вашите бандажи од измет и гребнатини при менув�

DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 2.33

?●6 Различни Диносауруси●нашиот сет за забави за денот На Вљубените вклучува 24 пакувања градежни блоко

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона...

DEN 544.00

Направено од : полирезин Приближно Големина (h x w x d) 1,77 x 1,97 x 1,42 инчи 4,5 x 5 x 3,6 см Lemax # 12011 Направено од : полир

DEN 0.33

Месинг катанец Внатрешни делови изработени од материјали без корозија Зацврстена челична окова Вклучу

DEN 511.20

100% памук : Направено со 9 слоја со високо квалитетен памучен муслин, погоден за чувствителна и нежна кожа

DEN 1478.40

кошули за вештерки за жени смешни, кошули за Ноќта на вештерките за жени 2022 година, Маица за породилно Но