.

.

Попуст
ДМЦ заробен памук број 732

ДМЦ заробен памук број 732

DEN 192.00

Износот
Залиха

1 скин од 6 нишки. 8 метри долга премија DMC нишка. Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на бледнее. 1 скин од 6 нишки. 8 метри долга премија DMC нишка. Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на бледнее. ДМЦ заробен памук број 732 Бронзено зелено.1 Скеин од 6 нишки, долга 8 метри од премија DMC. Се користи за вкрстено шиење, но тој е исклучително прилагодлив и ќе даде одлични резултати на најразлични други техники, вклучувајќи везови, картички за украсување, шиење на рацете и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 321 Состав : 100% рајон Инструкции за перење : што се перат на 60 степени Бре�

DEN 2.67

Шест влакно везови со памучна нишка , брилијантна шестниза поделена на вез, со големина 25 има 500 грам ко�

DEN 1.33

DMC 6влакно везење памук 8,7ydсветло сина виолетова DMC 6влакно везење памук 8,7ydсветло сина виолетова...

DEN 88.00

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 262.24

Колекција за занаетчиски кутии за накит : Малата кутија може да се премести, за да можете да ги прилагоди

DEN 191.84

Бренд : ДМЦ Количина : по ковчег Боја : 800 Состав : 100% Памук Инструкции за перење : Перење на 60 степени...

DEN 377.60

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 1256.00

077540927869 памук DMCшествлакно Брилијантен, шест влакно конец направен од двојни мерцерирани, долги основни

DEN 2.33

Бренд : Гутерман Количина : секоја Боја : 1128 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степ�

DEN 1.67

Холографскиот сјај на космички треперки содржи мешавина од честички со различни големини за да додаде �

DEN 1.67

115 53846 DMCPEARL памучни скии Направете ремекдело и наследство со овој бисер памук, тоа е високо мекеризирана,

DEN 1.67

Бренд : Сидро Количина : по скин Боја : 944 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 95 степени.

DEN 1.00

Направено од 100 проценти памучна нишка Линијата за варијации во боја открива сукцесија на промени во бо�

DEN 257.44

Дванаесет скии на брилијантен, шест влакно конец Направено од двојно мерцерирани, долги основни 100% паму

DEN 88.00

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 24.00

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

DEN 271.04

DMC 6влакно везење памук 8,7ydмногу темна гранат DMC 6влакно везење памук 8,7ydмногу темна гранат Памук DMCшествл

DEN 1.67

1 ковчег од 6 насоки 8 метри долг премиум дмц конец Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на и

DEN 3.00

100% свила, модерна, мултиобоена нишка за шиење и вез Трисвилен конец со 15 метри / 16 јарди по количка...

DEN 366.40

Дванаесет скии на брилијантен, шест влакно конец Направено од двојно мерцерирани, долги основни 100% паму

DEN 103.84

Овој список е за 1 скијач на впечатоциЧери2001 Впечатоците се сингл 50% свила и 50% волнаувоз од Италија обое�

DEN 28.00

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 563 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени Бре�

DEN 28.00

Бренд : ДМЦ Количина : по ковчег Боја : 819 Состав : 100% Памук Инструкции за перење : Перење на 60 степени...

DEN 3.00

Бренд : DMC Количина : по скин Боја : 3713 Состав : 100% памук Инструкции за перење : што се перат на 60 степени...