.

.

Попуст
Додатоци за микроскоп 76мм Вертикален Тип На Рака Тринокуларен Микроскоп Стерео Микроскоп Лабораториски Потрошен Материјал

Додатоци за микроскоп 76мм Вертикален Тип На Рака Тринокуларен Микроскоп Стерео Микроскоп Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 1.00

Износот
Залиха

Карактеристики Микроскопи Прилагодлив Држач За Фокусирање. Рамни Рамки, Челик Железнички Решетката Фокусирање Механизам. Лесно Големи Копчиња За Фокусирање на Двете Страни На Држачот За Фокусирање. Челични Запчаници На Држачот За Фокусирање. Држач За Фокусирање на стандардна Големина - Ќе Одговара На Главите На Опсегот со Дијаметар од 76мм. со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Број на модел : Држач За Држач За База На Микроскоп Тип На Производ : Фази На Микроскоп И Држачи За Микроскоп Големина На Држачот : 300мм*300мм* 290мм1 За : Стерео Микроскоп Видео Микроскоп Држач За Фокусирање На Камерата : 76ммстој Големина : 300мм*300мм*290ммпакување вклучувајќи : 1 х Базенота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1572.80

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 1304.00

Дизајн со низок Профил : совршено се совпаѓа со вашата конзола за игри Лесна Инсталација : вметнете ја во

DEN 2.67

Не ставајте го адаптерот за напојување виси во воздухот, што лесно ќе доведе до слаб контакт на DC интерф�

DEN 127.84

Безбедност] Спречете го преоптоварувањето и прекумерната струја : PCM Интелигентна заштита на батеријат�

DEN 79.20

HQRP® 1 до 8 DC Splitter кабел ; Должина од околу 45 см / 20 инчи; Стандардна внатрешна анода и негативна надворешна

DEN 2.67

Тоа е неопходна опрема за инспекција на крајот на лицето со оптички влакна за оператори и инженери во те

DEN 1.33

УПАТСТВО за УПОТРЕБА : за употреба, едноставно вметнете ја прачката за гитара во главното тело како што �

DEN 1113.60

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 2.67

Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку т

DEN 372.80

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 251.20

Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лапто�

DEN 1.00

Работи како во линија за пренесување со ниски загуби и е компатибилна со приклучок или кабел од 3,5 мм Ада

DEN 374.40

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1