.

.

Попуст
ДОК МАИ Сева Инсам Суштина 30 мл анти стареење, минимизирање на порите, кревање, коректор и осветлување.

ДОК МАИ Сева Инсам Суштина 30 мл анти стареење, минимизирање на порите, кревање, коректор и осветлување.

DEN 2.33

Износот
Залиха

Sewa Insam Суштина 30 ml анти стареење, минимизирање на порите, кревање, коректор и осветлување. Sewa Insam Суштината е погодна за сите типови на кожа. Проблемите со кожата во 30уп ќе излезат за да го докажат сјајот. Порите ги минимизираат брчките и избледуваат во рок од 7 дена. Убава кожа без брчки. Нема проблем со порите. Ја измазнува кожата. Осветлете го изгледот на црвеникаво кафеава боја од црвен женшен и билки повеќе од 30 видови природни 99% чисти, без хемикалии штетни за кожата. Да предизвика алергиски реакции и иритирани. Sewa Insam Суштината е секојдневно чистење на лицето во првата и последната фаза на негување. Текстурата е специјално формулирана за брзо апсорбирање на водата. Со вредноста на женшен и билки повеќе од 30 видови на анти-стареење. Мазна кожа. Ѓубриво без гоење кожата отскокнување компактен. За употреба : По чистењето, користете ЈА СУШТИНАТА НА SEWA INSAM како прв чекор. Притиснете Ја Суштината 2-3 пумпи на дланката и нежно тапкајте по лицето и вратот. Sewa Insam Суштина 30 ml анти стареење, минимизирање на порите, кревање, коректор и осветлување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1792.00

ГО БАЛАНСИРА ТОНОТ на КОЖАТА : дали сте уморни од користење на повеќе производи за да постигнете здрава �

DEN 319.52

Овој Серум За Осветлување користи растителни екстракти и антиоксиданси за борба против пигментацијата

DEN 2.00

Нежно ја ексфолира кожата, промовирајќи ја обновата на клетките на кожата и дозволувајќи активисти во с

DEN 1.00

Отворач на очи Активни состојки со високи перформанси Овој осветлувач на крем за очи и крем за очи вклу

DEN 479.84

Масло од јаглика Камелија масло Масло од семе од грозје Маслиново масло ● [Двојна Влага] Прво, серумот с�

DEN 1.33

ПОПРАВКА И ОБНОВУВАЊЕ Зачувајте ја и надополнете ја влагата на вашата кожа додека видливо ја измазнува�

DEN 1280.00

Длабоко ја хидрира кожата Помага во намалување на појавата на фини линии и брчки Помага во осветлување �

DEN 2399.52

Наградувана, славна алатка за нега на кожата 4во1 : создава крајно лице дома лице со комбинирање на четир�

DEN 685.60

ЕФЕКТИ за ЗАЦВРСТУВАЊЕ НА КОЖАТА : Концентриран витамин Ц за инхибиција на вишокот пигмент (меланин) фор

DEN 2.67

ШЕСТ ПРОКОЛАГЕНСКИ пептиди : најсовремената пептидна технологија ги таргетира клучните протеини во ек�

DEN 1.67

Исклучиво за повеќето типови на кожа, нанесете неколку капки директно на кожата и масажата до масажата �

DEN 159.84

Витамин Шоп Хијалуронски Навлажнувачки Серум Навлажнува, Подмладува, Враќа Насоки : користете секојдне

DEN 2.67

● КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАНО : Врз основа на клиничка студија на 31 учесник, по 2 недели употреба, клинички е дока�

DEN 1.67

Ова е креирано за да се користи на влажна коса, но јас исто така користам капка или две за да трчам низ го�

DEN 2.67

Марула : ладно цедено масло кое е преполно со хранливи материи што го прават одлично погодно за формулац

DEN 3.33

Моќните состојки и служат на кожата со забавување на процесот на стареење и намалување на појавата на б�

DEN 76.64

Клинички докажано за подобрување на целокупната текстура и тон на кожата Обезбедување антиоксидантна �

DEN 511.84

За да се обезбеди длабока апсорпција, темелно масирајте ги серумите во кожата Сертифицирана органска ф�

DEN 1.00

Најдобар Серум За Лице Со Витамин Ц За Мрсна Кожа Какаду Слива е највисокиот извор На Витамин Ц Во свето�

DEN 1.67

Чист Витамин Ц овој серум за кожа е формулиран со 135.000 ppm (13,5%) Чист Витамин Ц за да и даде на вашата кожа с�

DEN 2.67

Исфрлете една цевка од лентата, извртувајте ја за да ја запечатите и издадете половина количина со голе�

DEN 2.33

ЗА ПОСВЕТЛА, ПОЗДРАВА КОЖА : кога се нанесува, овој крем може да помогне да се зголеми сјајноста на вашат�

DEN 1.67

Еден од најдобрите производи за кожа на лицето Тоа доведува до намалени знаци на стареење, помладешки т�

DEN 1104.00

ВРЕМЕ Е ЗА СЈАЈ : тоа не е вашиот просечен крем за брчки! Сјај подмладувачки и навлажнувачки серум за лиц�