.

.

Попуст
Дрво метална полиција шкурка 60 чаршафи од 2 50 мм водоотпорен пескачки сад за пескање кука и јамка + 1 лист од 2 шкурка од 3 мм рачка + 1 лист од 2 мека подлога за интерфејс

Дрво метална полиција шкурка 60 чаршафи од 2 50 мм водоотпорен пескачки сад за пескање кука и јамка + 1 лист од 2 шкурка од

DEN 450.88

Износот
Залиха

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. Име на производот : Водоотпорна кука за шкурка и сет на јамка. Големина : 2 инчи (50 мм). Опсег на апликација : Широко се користи за мелење и полирање на вештачки камен, мебел и производи од дрво, метал, автомобили и други предмети. Лесен за употреба и ниска цена. Идеално за полирање на дрво. Од отстранување на гребнатини и гребнатини на wallsидови и табли за пречки до мазнење дрво или калапи на играчки или мебел, поправка на прирачници или мебел за тревник60 парчиња од 2 "Sandppaer1 2" Мека интерфејс PAD1 парче од 2 "3мм рачка со мат матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матична матива : 5 парчиња 80/ 150/180/240/400/800/1200/2000/3000/5000/7000/10000 парчиња, вкупно 60 парчиња1 2 "мека интерфејс PAD1 парче од 2" 3мм рачка мат мат метета се вкупно 62! и јамка поставена : 2 инчи (50 мм) опсег на апликација : широко се користи за мелење и полирање на вештачки камен, мебел и производи од дрво, метал, автомобили и други предмети. Лесен за употреба и ниска цена. Идеално за полирање на дрво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�