.

.

Попуст
Држач за алатки AEXIT 2 PCS 2.6мм Дупчка дупка Микро Сплит Точка Врв HSS со голема брзина на челик за вежбање бит модел: 80AS103QO181

Држач за алатки AEXIT 2 PCS 2.6мм Дупчка дупка Микро Сплит Точка Врв HSS со голема брзина на челик за вежбање бит модел: 80AS103QO181

DEN 96.48

Износот
Залиха

Должина на флејта : 31мм/1,2 ''; вкупна должина : 60мм/2,4 ''. Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Дизајн : Директна дупка за вежба. Боја : црна; тежина : 4g. Материјал : HSS; Дијаметар на дупче за дупчење : 2,6мм/0,1 ''. Содржина на пакетот : 2 x Бит за вежба за пресврт (707374 EWET842142 YUDR259825). Одлично за дупчење и на рамни и заоблени површини, како што се не'рѓосувачки челик и леано железо. Дизајнот на дупките за дупчење е посоодветен за многу електрични вежби (тука не е вклучен). Шарп и изопачената флејта ќе го направат дупчењето да биде полесно и без напор. Врвот на точката започнува на контакт за да го задржи малку од одење за брзи точни дупки. (946 UIYH6602 SEDT6688) Enviamos el enví desde china por un período de 10 a 30 días.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон...

DEN 1276.80

Двојна странична дизајн Излегувајќи чистач : четката за шампон за туширање е и исушете, може да се измие

DEN 3.33

Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија Ако не сте сигурни за големината, оставете ни порака

DEN 948.80

Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот...

DEN 2348.48

EU Ro HS : Compliant ECCN (US) : EAR99 Part Stat: Active HTS : 8533.40.80.50 Type : Trimmer Resistance Value (Ohm) : 4.7 K Tolerance : 10% Maximum Voltage Rating (V) : 300 Power Rating (W) :

DEN 320.00

Село Лемакс чекајќи ја автобуската станица Порцеланска бројки бр 73224 Бр 73224 1997 Село Лемакс чекајќи ја ав�

DEN 3.00

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 2.67

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $) Во сетот има

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 3.33

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 862.40

Тежина : 9,17 фунти Димензии на производот : 14.00 х 5.00 х 3.00 инчи Состојба : КористеноДобро Тежина : 9,17 фунти Ди

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 312.80

Компатибилни фотоапарати (вклучително, но не ограничувајќи се на) : Leica M3, M2, M1, M4, M5, Cl, M6, MP, M7, M8, M9, Hexar RF Epson RD

DEN 2.00

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 502.40

За малина Пи Радосна DIY PCB табла Професионален продавач Креативно печатено коло За малина Пи Радосна DIY PC

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 1.67

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052...

DEN 1.00

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск