.

.

Попуст
Држач За Решетка за крпи, Самостоен Држач За Крпи На Отворено, Решетка За Сушење Метални Крпи Од 2 Нивоа со 4 Бари, Решетка За Палто За Бања За Базен, Топла Када, Спа

Држач За Решетка за крпи, Самостоен Држач За Крпи На Отворено, Решетка За Сушење Метални Крпи Од 2 Нивоа со 4 Бари, Решетка

DEN 542.40

Износот
Залиха

- Име на артикл : рачна решетка за крпи - Материјал : Леано железо - Големина : 65 € 20 € 110cm (L € W_ H) , 75 € 20 € 110cm (L ® W_ H) - Стил : слободно стоење - Површина : висока температура боја-Тежина : 3 kg по пакувањето Бараат едноставно Собрание пакет вклучени : 1 x пешкир решетката (не вклучува пешкир) Топли совети : ова го прави 1-2 см разлики поради рачно мерење; поради разликата Во светлината И екранот , бојата На производот Може да Биде малку поинаква Од Сликите. ● Додаден простор за складирање во вашата бања со Самостојна Метална Решетка за Крпи Од 2 Нивоа И Држач за Сушење Крпи со 4 Решетки. Висок процент на челик без страв од влага, без ' рѓа. ● Висококвалитетна челична рамка, фина изработка. ● Додаден простор за складирање во вашата бања со Самостојна Метална Решетка за Крпи Од 2 Нивоа И Држач за Сушење Крпи со 4 Решетки. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : стоиме зад квалитетот на сите наши производи.Заштеда на простор, лесен за движење.Заштеда на простор, лесен за движење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 13263.52

Лесна инсталација и расклопување Повод домашно сушење на отворено брзо Робустен и отпорен на ' рѓа...

DEN 1150.08

Додатоците за решетката за крпи се комплетни, лесни за инсталирање Згуснете ја и проширете ја решетката

DEN 2.67

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Тешката цврста месинг основа ќе помогне да се спречи

DEN 1403.20

1 : заоблено стакло, мазни рабови не ја повредуваат раката, погодна за сите видови стилови на декорација..

DEN 3.33

Отпорен на корозија, брз, силен и лесен за инсталирање Издржлив, цврст, отпорен на температура и долготр�

DEN 2.33

Издржлив, лесен за одржување чист и употреба Дизајн монтиран на ѕид, мода и заштеда на простор Можете да

DEN 1.33

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

DEN 0.67

Главниот материјал на приврзокот е изработен од алуминиум, а површината на приврзокот се третира со иск

DEN 2.00

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ! Проектот може да биде малку поинаков од сликата поради пр

DEN 1201.60

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 1887.84

Материјалнерѓосувачки челик, нето тежина 1 1.26 кг, број на слоеви 2 2, боја користи сребро Големина ➤ 502110.5 �

DEN 3.33

Неговиот дизајн монтиран на ѕид го максимизира просторот на подот, а неговиот модерен стил го прави пог�

DEN 2.00

Измерете го теренот и Дупчете ги дупките Користете чекан за да ги ставите завртките за проширување во д�

DEN 1343.84

*Багажник За крпи Лесен За Инсталирање : монтиран На Ѕид Решетка За крпи 100% висок квалитет : решетката за

DEN 1.00

Лесен За Инсталирање, Чистење На Одржување.Повеќекратна Употреба За Поддршка Со Повеќе Раце, Може Да Ро�

DEN 758.40

Компатибилен со разновидна облека Совршен за закачете ги фармерките, панталоните, панталоните, вратов�

DEN 2.33

, совршен за чистење на шалтер., туш кабината може да се користи во бањи, кујни или некои места на кои може

DEN 142.88

Производство со дрвен материјал, издржлив и модерен лента за скали 89Х2, 75Х0 дрвени скала нивоа послужавн

DEN 503.84

Погоден за складирање кујна, складирање во спална соба, складирање бања, складирање на работна површина

DEN 3.33

Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опо�

DEN 3070.40

Бања Тоалетна Крпа Решетката Пешкир Полица Може Да Се Користи Од Страна На Секое Семејство, И Се Вклопув