.

.

Попуст
Држач за Сунѓер нереус, Кади За Мијалник, Организатор На Кујнски Мијалник, Решетка За Одвод На Мијалник, Држач За Сапун За Четка Со Отстранлив Послужавник Отпорен Н?

Држач за Сунѓер нереус, Кади За Мијалник, Организатор На Кујнски Мијалник, Решетка За Одвод На Мијалник, Држач За Сапун За Четка

DEN 1.67

Износот
Залиха

Совршен за држење сунѓери, четки, затворачи за мијалник, сапун за садови, шише и многу повеќе. Се распаѓа дизајн За Заштита на мијалници за ѓубриња од сапун и вода, но сепак лесно чистење. Со димензии 8,7 х 4,7 х 7,7 инчи. Совршен за држење сунѓери, четки, затворачи за мијалник, сапун за садови, шише и многу повеќе. Фиока за одвод : Извлечете ја левата и десната страна, за да може да се постави во близина на славината, заштедувајќи простор, собирајќи вода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Ја Одржува Вашата Решетка За мијалник Кратка Преклопна Плоча За Кујнски Мијалник

DEN 382.40

Ви помага лесно да организирате капаци, чинии, листови за печење, даски за сечење и многу повеќе...

DEN 2.00

Одлично за големи семејства Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува висти

DEN 1.67

Повеќенаменска корпа за складирање може да се користи за складирање на мали растенија, градинарски про�

DEN 894.40

Кујна мултифункционална решетка за складирање, фино полирање, заоблени агли, без раце за стружење Мазен

DEN 2.00

Овој стилски разноврсен caddy caddy прикажува елегантна, склопувачка метална рамка со доволно простор за су�

DEN 0.33

Идеален е за сите кујни и простори, за непобедлива разноврсност и совршено вклопување идеален е за упот�

DEN 0.67

Боја : Сребрена Материјал : Нерѓосувачки Челик Функција На Производот : Сув Воздух Повлечен дизајн, пого�

DEN 0.67

Производство На Технологија За дебел Материјал, Класична Форма, Стилска и Убава, повеќенаменска, Може д�

DEN 1219.20

€●Зачувајте Простор И Лесен За Инсталирање ● големината на нашиот организатор на мијалник за кујнски

DEN 3.00

Димензии : 40, 8х22х35, 3 см Материјал : издржлив : изберете, подебел и нерѓосувачки челик Материјал : Нема ' рѓ�

DEN 2.33

Висат на кабинетот, лесен за инсталирање Двоен слој, може да собере две даски за сечење Издржлив железен