.

.

Попуст
Држач за уреди на Јамазаки 2284, една големина, бела

Држач за уреди на Јамазаки 2284, една големина, бела

DEN 435.20

Износот
Залиха

Не може да се примени. Ставете го насекаде, користете го за што било. Овој држач за апарати работи особено добро со фен за коса, и железо за исправнување и виткање. Содржи куки за да се прикачат на wallидот или мијалник. Исто така, содржи куки за грбот, за да ги завиткате електронските жици. Димензии и тежина : Овој производ е 3,1 x 8,7 x 5,5 инчи (L x W x H) и тежи 1,4 фунти. Колекција : Нашата колекција на кула има чисти линии и модерни дизајни. Оваа експанзивна линија на функционални домашни производи е достапна во црно -бело, овозможувајќи ја линијата да се вклопи беспрекорно во секој модерен дом. Едноставната естетика повремено е поврзана со топол, дрвен акцент. Повеќето од нашата кула линија е направена од челик и има мат или текстурирана завршница. Бренд : Инспириран од „Мал простор за живеење“ во Јапонија, Јамазаки создава навистина уникатни, ултрамодерни производи кои се умствено дизајнирани да направат дополнителни подобрувања во текот на домот и да го зголемат квалитетот на животот. Јамазаки. Дома, поедноставен. Yamazaki Home е компанија за дизајн на домаќини со седиште во Јапонија, родена пред повеќе од 100 години, како семејна операција. Со око за донесување интелигентен дизајн и креативност на секојдневните артикли, производите на Јамазаки се меѓу најпочитуваните во светот. Организатор на алатки за коса : Чувајте ги фен за коса, исправи и виткање пегли и повеќе уредни и достапни со овој организатор за виси за коса. Максимално складирање : Покрај три внатрешни прегради со различна големина за да одговараат на разни алатки и додатоци, вклучени се и три куки за држење на жици, како и две за дополнителни додатоци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33 -110 %

Истото може да се примени и за ублажување на однесувањето на мелење заби кај кученцата УНИКАТЕН ДИЗАЈН �

DEN 95.84 -110 %

Изработено од гласен керамика со одличен квалитет, изгледа стилски и елегантно, добро спакувано со искл

DEN 174.08 -110 %

Овие мини стрес топки можат да се применат за олеснување и стрес, исто така убави материјали за роденден

DEN 1.67 -110 %

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 312.80 -110 %

Компатибилни фотоапарати (вклучително, но не ограничувајќи се на) : Leica M3, M2, M1, M4, M5, Cl, M6, MP, M7, M8, M9, Hexar RF Epson RD

DEN 479.84 -110 %

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�

DEN 891.20 -110 %

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 2.67 -110 %

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 2.67 -110 %

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $) Во сетот има

DEN 0.33 -110 %

✪Кесите што се движат се склопуваат и може да се преклопат за складирање за да заштедат простор кога не

DEN 772.80 -110 %

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 10864.00 -110 %

Секој метар има две скали за читања со низок и висок интензитет За далечинско читање, кабелот од четири �

DEN 3.33 -110 %

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед...

DEN 2.33 -110 %

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом �

DEN 579.84 -110 %

Германскиот писател на Хуго Харттунг, Псевдоним Н Димион потпиша картичка, 6 x 4 инчи, датиран од 1966 годин�

DEN 3.33 -110 %

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 2.33 -110 %

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 479.84 -110 %

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на кам�

DEN 710.40 -110 %

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Затегната ткаенина од велур : Удобноста и стил

DEN 1.67 -110 %

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 3.00 -110 %

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 2.33 -110 %

✅ 【Трајлив дизајн】 Исклучителниот мат финиш и дизајнот на рамка изгледа најдобро со денешните декори

DEN 0.33 -110 %

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1119.84 -110 %

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 1.00 -110 %

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск

DEN 2.00 -110 %

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 4064.16 -110 %

Генијален уникатен дизајн , Исклучителен изглед креативен украс Исклучителна изработка, режим на пого�

DEN 3.00 -110 %

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 159.68 -110 %

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица Директ